» » » Олімпійське свято Буковинського державного медичного університету
Інформація
  • Переглядів: 4831
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-09-2011, 16:15
20-09-2011, 16:15

Олімпійське свято Буковинського державного медичного університету

Категорія: Навігація / Новини

З 12 по 18 вересня в Україні проходив Олімпійський тиждень. Традиційно активно долучилися до цієї акції студенти та співробітники Буковинського державного медичного університету.
17 вересня у спортивно-оздоровчому таборі “Здоров’я” БДМУ відбулося Олімпійське свято, в якому брали участь студенти 1-го курсу медичних факультетів №1, 2, стоматологічного та фармацевтичного факультетів.
Всі учасники спортивних змагань були розподілені на 4 загони за кольорами олімпійських кілець: загін “Червоних” сформували студенти медичного факультету №2, зі студентів стоматологічного факультету було створено два загони – “Зелених” та “Жовтих”, загін “Синіх” склали представники медичного факультету №1 та фармацевтичного факультету.
За програмою змагань Олімпійського свята були проведені змагання з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів, футболу, жіночого футболу, легкоатлетичних естафет.
В загальнокомандному заліку кубок переможця отримала команда “Жовтих”. Срібними призерами стали “Червоні”, а бронзу отримали “Сині”.
Після церемонії нагородження почалися показові виступи кращих спортсменів університету. Перед учасниками свята виступали члени збірної команди університету з вільної боротьби, карате, айкідо, черлідінгу, східних танців, художньої гімнастики.
На завершення свята представник Національного Олімпійського Комітету України в Чернівецькій області, викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини, майстер спорту з легкої атлетики, рекордсменка України, учасниця чемпіонатів світу з легкої атлетики С.Ю.Ібрагімова нагородила кращих спортсменів університету призами та подарунками від НОК України.
Також у рамках змагань традиційно було проведено символічний ритуал посвяти першокурсників в студенти Буковинського державного медичного університету. Свято завершилося святковим салютом.

Олімпійське свято Буковинського державного медичного університету
Олімпійське свято Буковинського державного медичного університету
Олімпійське свято Буковинського державного медичного університету
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (38)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше