» » » Відкрито групу для дітей 5-річного віку на базі Мигівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Інформація
  • Переглядів: 1468
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-09-2011, 14:24
20-09-2011, 14:24

Відкрито групу для дітей 5-річного віку на базі Мигівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Категорія: Навігація / Новини

19 вересня 2011 року відбулося відкриття групи для дітей 5-річного віку у дошкільному закладі на базі Мигівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району.
Право перерізати стрічку відкриття нової групи надали голові районної державної адміністрації Ю.В.Ткачуку та сільському голові В.Г. Іванчук.
До присутніх із вітальним словом звернулася голова районної державної адміністрації В.М.Ткачук, який наголосив, – «Влада буде все робити для того, щоб якомога більше дітей дошкільного віку було охоплено дошкільною освітою. У районі вже створений навчально-виховний комплекс у с.Бережниця і сьогодні ми відкрили групу на базі Мигівської школи. І цей процес буде продовжуватись».
Заступник голови державної адміністрації Т.І.Тирон, побажала педагогічному колективу успіхів у вихованні та навчанні дітей.
Начальник відділу освіти Ю.В.Паламарюк відзначив, – «Відкриття дошкільної групи – це не тільки загальношкільне свято, а й свято села, району».
Сільський голова с. Могове В.Г. Іванчук від себе та громади висловив вдячність голові районної державної адміністрації, заступнику голови РДА, начальнику відділу освіти за розуміння та допомогу у відкритті групи, та батькам і громаді, які не стояли осторонь проблем. Допомагали всі: хто матеріально, хто фізично, а хто просто доброю порадою.
Отець Дмитро прочитав молитву та освятив приміщення дошкільної групи у Мигівській ЗОШ І-ІІІ ст.
«Батьки довго чекали цього відкриття, адже діти – це найдорожче, що є у їхньому житті» – зазначила завідуюча дошкільним закладом Є.В. Берник
На урочистості зійшлося чи не все село: маленькі вихованці садочка, їхні батьки, приїхали представники з району. Вихованці Мигівського дошкільного закладу виступили перед гостями зі святковим концертом.
Гості вручили цінні подарунки.


Відкрито групу для дітей 5-річного віку на базі Мигівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Відкрито групу для дітей 5-річного віку на базі Мигівської ЗОШ І-ІІІ ст.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше