» » » Міжнародний семінар-практикум з превентивного і родинного виховання
Інформація
  • Переглядів: 372
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-11-2017, 17:28
14-11-2017, 17:28

Міжнародний семінар-практикум з превентивного і родинного виховання

Категорія: Новини / Загальна середня освіта / Стрічка / Превентивне виховання та профілактика правопорушен

07 – 10 листопада 2017 року на базі Лужанського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів ім.  В. Орелецького, за підтримки Всеукраїнської  громадської організації «Міжнародний шкільний проект» спільно з організацією «International School Projekt»  (США), відбувся Міжнародний семінар-практикум із підготовки педагогічних працівників щодо впровадження у навчально-виховний процес курсу для дітей та підлітків «Майбутнє починається сьогодні» та програми для батьків із питань родинного виховання «Родинна твердиня» в закладах загальної середньої освіти Кіцманського району. 
Із вітальним словом до учасників міжнародного семінару-практикуму звернулися: в.о. завідувача районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації Баєтул Н.С., голова правління Всеукраїнської громадської організації «МШП»  Каргін О.В.   Радо вітали у рідному навчальному закладі всіх учасників семінару заступник директора із виховної роботи Куриш О.І. та заступник директора з навчально-виховної роботи закладу Гамаль О.В. Побажання плідної співпраці висловила організатор та ініціатор проведення міжнародного семінару для вчителів Кіцманського району Розенквіт І.А., вчитель зарубіжної літератури Лужанського ЗНЗ І-ІІІ ст. ім. В.Орелецького, яка є членом ВГО «Міжнародний шкільний проект». 
Під керівництвом Голови правління ВГО «МШП» Каргіна О.В.,  працювала команда підготовлених педагогів  у складі 24 осіб із Полтавської, Вінницької, Хмельницької, Кіровоградської, Сумської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей та представника Сполучених Штатів Америки. 
Учасниками Міжнародного семінару-практикуму були педагогічні працівники Мамаївського НВК №1, Драчинського, Неполоковецького, Мамаївського №2, Брусницького, Лужанського, Стрілецькокутського, Оршовецького, Нижньостановецького, Верхньостановецького, Киселівського, Шишківського, Ошихлібського, Ставчанського та Реваківського ЗНЗ І-ІІІ ст., а також Глиницького, Южинецького, Зеленівського, Малятинецького, Суховерхівського,  Брусенківського, Борівецького,Валявського, Іванківського та Кліводинського ЗНЗ І-ІІ ст. Всього у семінарі взяло участь понад 70 педагогів Кіцманського району. 
Під час семінару-практикуму учасники були ознайомлені із навчально-методичними посібниками «Майбутнє починається сьогодні» з питань розвитку важливих життєвих навичок та профілактики шкідливих звичок. Також педагогам було презентовано навчально-методичний посібник «Родинна твердиня». За словами Олега  Каргіна головною метою семінару було познайомити педагогів з двома посібниками: «Перший посібник має ціль роботи з дітьми, навчає важливим життєвим навичкам профілактики шкідливих звичок, а другий посібник, який має назву «Родинна твердиня», – це посібник роботи педагогів із батьками. Це своєрідний порадник для відродження батьківського лекторію. Ці посібники були складені на основі принципів християнського виховання, до того ж там є такі розділи, які допомагають краще пізнати світ».
У розробці вищезазначених посібників брали участь понад 40 фахівців – педагогів та психологів із чотирьох країн: України, Росії, США та Канади. Саме участь українських фахівців і рецензентів дала можливість адаптувати ці видання до використання в закладах загальної середньої освіти України. Підручники схвалені Комісіями з проблем виховання дітей та учнівської молоді науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України та  з інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України. 
Навчання проводилося з використанням інтерактивних методик: лекція-презентація, робота в малих групах, виконання та обговорення завдань тощо. 
Під час семінару-практикуму педагогами активно обговорювались питання морального становлення особистості, формування у дітей та підлітків стійкої мотивації на здоровий спосіб життя, питання духовності сучасної людини, особливості роботи із батьками, тощо. Всі учасники активно брали участь в обговоренні визначених питань, відверто спілкувалися у малих групах. 
Педагоги-учасники отримали сертифікати про проходження курсу навчання та електронні  комплекти навчально-методичної літератури для роботи у своїх навчальних закладах. 
«Семінар «МПС» і «РТ» у Лужанах був найзворушливішим за усю історію проведення семінарів «МШП». Такого теплого сприйняття і прийняття важко пригадати. Вражає рівень духовності аудиторії. Так, коли одна з учасниць першої знайшла в Біблії «Молитву Господню» і почала її читати на загал, всі як один піднялись і встали зі своїх місць. А церемонія закриття взагалі була незабутньою. Так нас ще не підтримували. Схоже на те, що в Кіцманському районі очікується створення потужного осередку «МШП». Принаймні, організатор і ініціатор цього семінару, Ірина Розенквіт, має такі плани», – зазначив голова Всеукраїнської громадської організації Каргін О.В. 
Керівники проекту «Майбутнє починається сьогодні» та команда висловили щиру подяку відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації і адміністрації  Лужанського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів ім.  В. Орелецького за сприяння в організації та проведенні семінару-практикуму, а також всім учасникам за плідну роботу.
Для повнішого уявлення про те, як проходив Міжнародний семінар-практикум пропонуємо переглянути фотозвіт за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=mozEeyJXXyM&feature=share скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2018 (126)
Жовтень 2018 (174)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)
Червень 2018 (163)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше