» » » «Нам потрібно працювати не покладаючи рук і прагнути до кращого»
Інформація
  • Переглядів: 1788
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-09-2011, 11:04
19-09-2011, 11:04

«Нам потрібно працювати не покладаючи рук і прагнути до кращого»

Категорія: Навігація / Новини

Наголосив сьогодні під час апаратної наради начальник Головного управління освіти і науки Михайло Бауер.
16 вересня 2011 року Михайло Бауер у складі української делегації із понад 400 учасників, на чолі з Міністром освіти і науки, молоді та спорту Дмитром Табачником перебували у столиці Російської Федерації – Москві, у рамках проведення Днів освіти і науки України в РФ. До складу української делегації також увійшли: Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма, заступник Міністра Борис Жебровський, керівники профільних департаментів МОНмолодьспорту, регіональних органів управлінь освіти і науки України, представники дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти, університетської науки, Національної академії педагогічних наук України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, всеукраїнських студентських організацій та понад 40 представників українських засобів масової інформації.
Протягом усього дня, в залежності від тематичного спрямування, групи перебували разом зі своїми російськими колегами у різних навчальних, наукових закладах Москви, яких супроводжували представники засобів масової інформації.
Тож, зустрівшись наприкінці цікавого та насиченого подіями дня, на спільній нараді на чолі з Міністром освіти і науки Російської Федерації Андрієм Фурсенко та Міністром освіти і науки, молоді та спорту Дмитром Табачником учасники тематичних груп розповіли про спільні напрацювання, цікаві презентації та проведені зустрічі.
«Поїздка була надзвичайно цікавою та пізнавальною. Нам дійсно є чому повчитися у наших колег з Росії. Побачене нами викликало масу позитивних емоцій. Нам потрібно працювати не покладаючи рук і прагнути до кращого. Адже ми повинні вивести і закріпити освітню систему України на найвищому рівні», – наголосив керівник освітньої галузі області.
«Про підсумки оздоровлення учнів ДЮСШ системи освіти області влітку 2011 року» доповідав виконуючий обов’язки директора ОДЮСШ О.В.Безродний. Він зазначив, що влітку 2011 року Чернівецькою обласною дитячо-юнацькою спортивною школою проведено оздоровлення учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області в спортивно-оздоровчому таборі «Буковинка» Чернівецької ОДЮСШ (с.Репуженці Заставнівського району). Роботу табору було організовано в три профільні зміни в період з 12 червня по 17 серпня 2011 року. Всі три зміни – спортивного профілю.
«Про оздоровлення та відпочинок дітей-сиріт – учнів ПТНЗ» доповідала головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації Н.М.Голубяк.
«У професійно-технічних навчальних закладах з перехідного контингенту залишається 93 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. З них повнолітні – 55 осіб. Слід зауважити, що з державного бюджету виділено кошти для оздоровлення 5 дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в Чернівецькому професійному будівельному ліцеї та пофесійно-технічному училищі №8 м.Чернівці, у таборах «Лунка» та «Перлина гір». Влітку 2011 року створені умови для проходження виробничої практики з одночасним оздоровленням, за рахунок роботодавців, в Криму, Одеській та Херсонській областях для 211 учнів», – відзначила під час доповіді Наталія Голубяк.
А.Ф. Швець, заступник начальника Головного управління освіти і науки, доповідав «Про виконання плану набору до ПТНЗ». За його словами, загальний план набору по 16 ПТНЗ – 3540, набрано – 3263 (92,2%).
Також на порядку денному розглядалися питання: «Про хід підготовки до Дня працівників освіти», доповідав завідувач сектору кадрової роботи та правового забезпечення Д.І.Марку; «Про стан підготовки закладів освіти області до опалювального сезону 2011/2012 н.р.», доповідав начальник групи по господарському обслуговуванню та аудиту установ освіти області Ю.Ю.Стінський. «З 14 котелень професійно-технічних закладів області – всі готові до опалювального сезону, така ж ситуація з дошкільними установами, (з 167 котелень – до осінньо-зимового періоду 2011/2012 н.р. готові всі) та закладами освіти обласного підпорядкування», – констатував Юрій Юрійович.
«В загальноосвітніх навчальних закладах області, де існують питання по ремонту котелень та газифікації, всі проблеми та неполадки будуть усунуті до 1 жовтня цього року. Ми недопустимо щоб наші діти та педагоги відчували дискомфорт та несприятливу погоду за вікнами їхніх навчальних закладів», – підкреслив Михайло Бауер.
За результатами наради Михайло Йозефович дав доручення відповідним працівникам апарату.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (3)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше