» » » Об’єднання зусиль педагогів Чернівецької та Хмельницької областей
Інформація
  • Переглядів: 1560
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-09-2011, 17:02
16-09-2011, 17:02

Об’єднання зусиль педагогів Чернівецької та Хмельницької областей

Категорія: Навігація / Новини

Директори шкіл Хотинського району взяли участь в семінарі щодо організації та розвитку освітніх округів Шепетівського району Хмельницької області.
Методист інституту післядипломної педагогічної освіти Василь Павлович Боднар наголосив, що представники Чернівецької області повинні вивчити позитивні сторони впровадження освітніх округів як основної моделі надання якісних освітніх послуг школярам.
Начальники відділів освіти Хотинського району – О.В.Плаксивий та Шепетівського – П.Ф.Дзяворук поділилися досвідом щодо шляхів розвитку освітніх округів у освітній мережі відповідних районів.
Учасники семінару порівняли діючі моделі освітніх округів двох районів різних областей та обговорили власне бачення та їх розвиток.
Презентанцію Городнявського освітнього округу провела голова освітнього округу В.О.Крупник. Вона наголосила, що в їхньому окрузі здійснюється до профільна підготовка. Додатковий час для неї у 8-9 класах визначено за типовим навчальним планом-схемою спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, колегіумів, класів з поглибленим вивченням предметів. Учні 8 класу Городнявського навчально-виховного комплексу та Михайлюцької ЗОШ І-ІІІ ступенів вивчають математику та польську мову на базі Городнявського НВК; розв’язують експериментальні задачі з хімії – на базі Михайлюцької ЗОШ. Розв’язування експериментальних задач вивчають також здібні учні Рилівської та Червоноцвітської ЗОШ І-ІІ ступенів. Польську мову вивчають учні Червоноцвітської і Рилівської ЗОШ, культуру мовлення – учні Городнявського НВК і Рилівської ЗОШ. У 9 класі округу учні вивчають такі предмети: польську мову (Рилівська і Червоноцвітська ЗОШ), стилістику, основи фермерської діяльності (Городнявський НВК, Рилівська ЗОШ). Учні 9 класу Червоноцвітської ЗОШ вивчають інформатику на базі Городнявського НВК.Учні старшої школи Городнявського навчально-виховного комплексу на базі Михайлюцької ЗОШ І-ІІІ ступенів навчаються за профілями: I курс – біолого-хімічний, ІI курс – історичний. Учні 10 класу Михайлюцької ЗОШ І-ІІІ ступенів на базі Городнявського навчально-виховного комплексу навчаються за математичним і української філології профілями.
Також наголошено на необхідності чіткого дотримання при плануванні роботи освітніх округів гранично-допустимого навантаження на учнів відповідних класів.
Зустріч представників педагогічної громадськості двох областей заклала фундамент потужного розвитку освітніх округів.


Об’єднання зусиль педагогів Чернівецької та Хмельницької областей
Об’єднання зусиль педагогів Чернівецької та Хмельницької областей
Об’єднання зусиль педагогів Чернівецької та Хмельницької областей
Об’єднання зусиль педагогів Чернівецької та Хмельницької областей
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (3)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше