» » » Місце зустрічі – Центр науково-технічної творчості!!!
Інформація
  • Переглядів: 1166
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-09-2011, 09:47
16-09-2011, 09:47

Місце зустрічі – Центр науково-технічної творчості!!!

Категорія: Навігація / Новини

Віддзвеніла веселкова карусель теплого літа і вересень знову зібрав нас у дружньому колі юних техніків.
Ось і настав цей день, 15 вересня 2011 року, день з якого починається дорога в майбутнє для вихованців гуртків Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
На свято урочистого відкриття нового навчального року прийшли діти, які прагнуть творчості, реалізації власного потенціалу, ті хто хоче уникнути негативного впливу вулиці, зануритися в насичене, якісне дозвілля. Вони приходять в наш Центр, де панує атмосфера творчості, захопленості і добра, у «кузню» зірок, яких немало засяяло в нашому краї.
А ковалі – це наші педагоги-чарівники, люди талановиті і самовіддані, ентузіасти своєї справи, згуртована команда творчих, ініціативних фахівців.
Стало доброю традицією вітати гуртківців Центру та їх керівників на святі «Початку навчального року в позашкільних закладах», яке щорічно проводиться з метою ознайомлення вихованців із роботою гуртків, традиціями, новими планами, заходами, в яких приймають участь та здобувають перемоги юні техніки.
У межах цьогорічного заходу гуртківцями закладу було проведено святкову презентацію гуртків, концерт та виставки творчих робіт вихованців.
З початком нового навчального року привітали юних техніків заступник начальника відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Світлана Іванівна Прінько та директор Центру Петро Денисович Плешко.
Творча, доброзичлива атмосфера свята підтвердила – Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді це справжня домівка для юних талантів Буковини!

Місце зустрічі – Центр науково-технічної творчості!!!
Місце зустрічі – Центр науково-технічної творчості!!!
Місце зустрічі – Центр науково-технічної творчості!!!
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше