» » » «Замружена ласкавість до землі вже горнеться в калиновому гроні»
Інформація
  • Переглядів: 417
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-10-2017, 10:11
23-10-2017, 10:11

«Замружена ласкавість до землі вже горнеться в калиновому гроні»

Категорія: Новини / Національно-патріотичне виховання / Новодністровськ

Минуло вже три роки, як ми усі, смакуючи осінніми щедротами яблуневих садів, вчимося жити, працювати, переоцінювати й шанувати, отримувати і не втрачати, любити й дорожити, але вже без нього…., Ні, з ним, просто уже в іншому вимірі… Там, де любов з любові пророста… Бо жодні відстані не в змозі розірвати оте незриме, але таке багате й щедротне перевесло шани й любові, з якими щоразу йдемо кожен на свою сповідь до нашого незабутнього Івана… Першого вересня у тісному колі рідних, колег і друзів ми вшанували вже третю річницю тієї розлучної осені, що назавжди розвела мости цього світу між нами та дорогим Іваном Семеновичем Нагірняком.
І ось у піднесеності передсвяткових урочистостей, напередодні Покрови Пресвятої Богородиці, Днів українського козацтва та захисника України, у Новодністровську було відкрито вже сьому меморіальну дошку. 
Щедротним і багатим на любов перевеслом вражень і вдячності стали виступи новодністровців та гостей урочистостей. Висловила своє пошанування видатному землякові і секретар Новодністровської ради Наталя Іванівна Кримняк, підкресливши, що він був взірцем відданості рідній землі як для молодого покоління, так і для поважних городян. По-особливому хвилювався колега, земляк-ломачинчанин, з яким більше 6 років працював пліч-о-пліч Іван Семенович в одному кабінеті на Дністровській ГАЕС, Анатолій Павлович Жук, дякуючи долі за цю дружбу і співпрацю. Тремтливі спогади спливли і у пам’яті творчого побратима по перу і співавтора першої про місто енергетиків книжки «Новодністровськ засвічує вогні» Олександра Дмитровича Чорного, котрий розділив з Іваном Семеновичем десятки-сотні журналістських доріг у період праці в районній газеті «Дністрові зорі». Свою присвяту славному землякові прочитала і новодністровська поетеса Галина Терентіївна Мельник. А вже згодом із низькоуклінною вдячністю до усіх, хто долучився до цієї благородної справи, попри неймовірне хвилювання звернулася Євгенія Семенівна Нагірняк, котра щиро раділа, що її любий Іван Семенович тепер усміхатиметься до всіх перехожих, сердечно приймаючи і до безмовної сповіді, і даруючи крізь щирий погляд потрібну пораду. А вже коли Євгенія Семенівна, долаючи невимовну тугу і тремтіння голосу, раптом почала читати останні прижиттєві рядки, що прощальним птахом рвалися із душі чоловіка в останні години життя, ніхто не стримував сліз, вражаючись актуальності й болю, що пронизував кожне слово вірша «Скажи, мені, батьку…».
Пронизливою до найдрібніших струночок єства стала хвилина мовчання на світлу й добру пам'ять про Івана Семеновича Нагірняка, дорогого наставника і порадника, колегу і відданого сина своєї землі, володаря Почесної відзнаки Національної спілки письменників України, Лауреата літературних премій імені Михайла Чабанівського, Сидора Воробкевича, Дмитра Загула, Фонду пам’яті журналіста Григорія Шабашкевича; дипломата Всеукраїнських літературних конкурсів «Коронація слова» та сучасних радіоп’єс, літописця людських доль та історії Дністровської ГАЕС, автора 20 книг і 1 брошури та ще трьох готових до друку рукописів книг (2 родоводи і 1 – літопис одного із будівельних підприємств).
Ось так, у передчутті світлого та радісного свята – Покрови Пресвятої Богородиці, з нагоди Днів українського козацтва та захисника України ми всі молитовно просили у Пресвятої Богородиці миру, добра, суспільної злагоди для любої Батьківщини, здоров’я, добробуту й щасливого майбутнього для рідного народу. Особливого настрою нам додавали юні таланти Анастасія Чабан, Анастасія Кобзар та Катруся Барабаш. І за кожним словом здавалося, що саме так сьогодні хотів сказати нам своє вітальне слово наш Іван Семенович, аби шанували один одного за життя, молилися, вірили й берегли рідну землю!
«Замружена ласкавість до землі вже горнеться в калиновому гроні»
«Замружена ласкавість до землі вже горнеться в калиновому гроні»
«Замружена ласкавість до землі вже горнеться в калиновому гроні»скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше