» » » УВАГА! Запрошуємо до обговорення проектів Положень
Інформація
  • Переглядів: 1858
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-09-2011, 13:22
15-09-2011, 13:22

УВАГА! Запрошуємо до обговорення проектів Положень

Категорія: Навігація / Новини

ПРОЕКТ

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і
науки України
від 17.03.2008 № 187
(у редакції наказу Міністерства
освіти і науки, молоді та спорту
України від 2011№ )


І.
Положення
про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні"та похвальну грамоту "За особливі досягнення у вивченні окремих предметів"

1. Похвальним листом "За високі досягнення у навчанні"
(далі - Похвальний лист) нагороджуються учні 2-8-х та 10 (11)-х класів
навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які мають високі
досягнення (10-12 балів) з усіх предметів за відповідний навчальний рік.

2. Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих
предметів" (далі - Похвальна грамота) нагороджуються випускники
навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які досягли
особливих успіхів у вивченні одного чи декількох предметів (не менше 12
балів). Такою нагородою відзначаються насамперед переможці міжнародних,
III — IV етапів всеукраїнських, конкурсів, олімпіад змагань.

3. За умов дотримання пунктів 1, 2 цього Положення Похвальними листами і Похвальними грамотами можуть нагороджуватися учні, які навчаються за індивідуальною формою навчання.

4. Рішення про нагородження учнів приймається на спільному
засіданні педагогічної ради та ради навчального закладу і затверджується
наказом керівника навчального закладу.

5. Підвищення результатів семестрового оцінювання шляхом
коригування не дає підстав для нагородження учнів Похвальним листом чи
Похвальною грамотою.

6. Дія цього Положення поширюється на всі типи навчальних закладів системи загальної середньої освіти незалежно від їх підпорядкування та форми власності.

7. Нагородження учнів Похвальним листом і Похвальною грамотою відбувається в урочистій обстановці із залученням представників громадськості.


Директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти О.В. ЄреськоПРОЕКТ

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і
науки України
від 17.03.2008 № 186
(у редакції наказу Міністерства
освіти і науки, молоді та спорту
України від_______ 2011 №_______

ІІ.
Положення
про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні"І.Загальні положення
1.1. Відповідно до статті 23 Закону України "Про загальну середню освіту" для учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти встановлюються різні види морального стимулювання за високі досягнення у навчанні.
1.2. Нагородження золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" (далі - Золота медаль) та срібною медаллю "За досягнення у навчанні" (далі - Срібна медаль) є видом морального стимулювання вмускігиіов навчальних закладів системи загальної середньої освіти (далі -навчальні заклади) усіх типів і форм власності.
1.3. З метою стимулювання випускників навчальних закладів, претенденти на нагородження Золотою або Срібною медаллю визначаються рішенням педагогічної ради за підсумками навчання у старшій школі.

II. Вимоги до претендентів на нагородження Золотою або Срібною медаллю
2.1. Золотою медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання й державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану.
2.2. Срібною медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання й державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень(не нижче 9 балів), не більше, ніж з 2-предметів навчального плану.
2.3. Рішення про нагородження випускників загальноосвітніх навчальних закладів до нагородження Золотою або Срібною медаллю приймається на спільному засіданні педагогічної ради та ради навчального, закладу, погоджується з місцевим органом управління освітою і затверджується наказом керівника навчального закладу.
Спільне засідання вважається правочинним, якщо в ньому беруть участь не менше половини від кількісного складу педагогічної ради й ради навчального закладу.
2.4. Учні, які продовжують здобувати повну загальну середню освіту в
професійно-технічних та вищих навчальних закладах І—11 рівнів
акредитації, за умови дотримання пунктів 2.1, 2.2 цього Положення
нагороджуються Золотою та Срібною медалями.
Рішення про нагородження випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів 1-11 рівнів акредитації, що надають повну загальну середню освіту, до нагородження Золотою або Срібною медаллю приймається педагогічною радою, погоджується з відповідним органом управління освітою й затверджується наказом керівника навчального закладу.
2.5. Підвищення результатів семестрового оцінювання шляхом коригування не дає підстав для нагородження випускників Золотою або Срібною медаллю.
2.6. Претенденти на нагородження Золотою або Срібною медаллю не можуть бути звільнені від державної підсумкової атестації (за винятком випадків зазначених у III розділі).
2.7.Учням (вихованцям) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які нагороджені золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" або срібною медаллю "За досягнення у навчанні", видається атестат про повну загальну середню освіту з відзнакою, зразок якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 року № 1260 "Про документи про освіту та вчені звання" (зі змінами).
2.8. Нагородження осіб Золотою та Срібною медалями, які навчалися за індивідуальною формою навчання, здійснюється відповідно до положення про індивідуальну форму навчання.

III. Особливі умови нагородження
За рішенням Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій за умов дотримання вимог пунктів 2.1, 2.2 цього Положення можуть нагороджуватися Золотою або Срібною медаллю випускники, які:
- звільнені за станом здоров'я від занять з фізичної культури, трудового навчання, Захисту Вітчизни або зараховані до спеціальної групи занять з фізичної культури;
- згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України під час проведення ДПА та брали участь у міжнародних заходах: олімпіадах, спортивних змаганнях, конкурсах або весняних відбірково - тренувальних зборах для підготовки до міжнародних олімпіад;
- звільнені від державної підсумкової атестації з відповідного предмета як учасники міжнародних предметних олімпіад та турнірів, конкурсів, переможці III та учасники. IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, переможці II та учасники III етапів Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук;
-, звільнені за станом здоров'я від державної підсумкової атестації та перебували на навчанні за індивідуальною формою, (згідно з рішенням педагогічної ради);
- учні, які тимчасово навчалися за кордоном і повернулися в Україну в 10 класі та опанували програмовий матеріал на високому рівні;
- перебували на навчанні за індивідуальною формою, у тому числі й ті, які прискорено опанували програмовий матеріал за курс повної загальної середньої освіти.

IV. Контроль за дотриманням вимог щодо нагородження медаллю
Контроль за правильністю присудження Золотої та Срібної медалей покладається на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, які здійснюють вибіркові перевірки документації навчальних закладів щодо виконання навчальних планів і програм та відповідності оцінювання досягнень у навчанні претендентів на нагородження згідно з вимогами пунктів 2.1, 2.2 цього Положення;

V. Нагородження випускників навчальних закладів

Випускникам навчальних закладів, нагородженим Золотою або Срібною медаллю, на урочистих зборах із залученням представників громадськості вручаються атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та відповідна медаль.

Директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти О.В. Єреськоскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше