» » » Відбувся постійно діючий семінар для керівників дошкільних навчальних закладів Хотинщини
Інформація
  • Переглядів: 684
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-10-2017, 11:41
5-10-2017, 11:41

Відбувся постійно діючий семінар для керівників дошкільних навчальних закладів Хотинщини

Категорія: Новини / Заклади дошкільної освіти області / Хотин

4 жовтня2017 року на базі Колінковецького ДНЗ   відбувся постійно діючий семінар для   керівників дошкільних навчальних закладів Хотинщини за темою: «Відзначення Всеукраїнського дня дошкілля: з досвіду організації  професійного свята».   Семінар проведено задля підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, покращення іміджу навчального закладу, розкриття творчих  умінь працівників, об’єднання потенціалу дошкільної освіти району. Адже дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. Від професіоналізму, терпіння і мудрості кожного працівника дошкільного закладу, уваги до унікального і своєрідного  внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.
На урочистості в Колінковецький ДНЗ, окрім учасників семінару, завітали сільський голова, вчителі Колінковецького ЗНЗ, громадськість села, батьківські родини. Посадовці районної влади, райкому профспілки працівників освіти і науки відзначили кращих працівників дошкільної освіти, вручивши їм грамоти та грошові премії.
Звучали вітальні листівки  для присутніх від педагогів та вихованців Колінковецького  ДНЗ.  Проведено  флешмоб «Квітуча Україна».     
Учасники методичного заходу із захопленням  оглянули  виставку творчих робіт «Осінні фантазії»  та відвідали ярмарку  осінніх дарів  і солодощів. Працівники Колінковецького дошкільного навчального закладу   вирізнилися серед освітян особливим ентузіазмом, творчим ставленням до справи. Вони щедро наділені різноманітними талантами, вміють швидко знайти вихід з будь-якої скрутної ситуації.
Відбулося жваве обговорення святкових заходів,  підведено підсумки та  прийнято методичні рекомендації.
Учасники семінару побували і в  місцевому чоловічому монастирі. 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (82)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше