» » » Відбулася колегія Головного управління, де виховували "кнутом і пряником"
Інформація
  • Переглядів: 4856
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-12-2010, 11:58
30-12-2010, 11:58

Відбулася колегія Головного управління, де виховували "кнутом і пряником"

Категорія: Навігація / Новини

28 грудня 2010 року у залі Глибоцької райдержадміністрації відбулася виїзна колегія Головного управління освіти і науки облдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Григорій Констянтинович Галиць, начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайло Йозефович Бауер, голова Глибоцької райдержадміністрації Микола Георгійович Загарюк, голова Глибоцької районної ради Валерій Манолійович Ротар, голова обкому профспілок працівників освіти і науки Володимир Васильович Дудчак, заступник начальника Головного управління Анатолій Федорович Швець, начальник філії Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України Любов Миколаївна Тарангул, члени колегії, начальники відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад), голови райкомів та міськкомів профспілок.

Григорій Констянтинович Галиць побажав учасникам колегії плідної роботи та відзначив, що люди у глибоцькому районі ставляться відповідально до своїх обов’язків. Він завірив присутніх, що освітянська галузь краю у наступному році буде фінансуватися не гірше та вручив директору Турятського НВК ключі від шкільного автобуса. За словами першого заступника голови обласної державної адміністрації освітяни – це потужний інструмент для роз’яснення населенню тих змін, які відбудуться у державі. Також

Григорій Констянтинович привітав педагогів з наступаючими святами та побажав високих зарплат і достатку у сім’ях.

Начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайло Йозфович Бауер розповів присутнім, що у процесі підготовки до колегії ним особисто та робочими групами було оглянуто практично всі навчальні заклади та зроблено відповідні висновки. Він наголосив, що фронтальна перевірка проводиться один раз на десять років, і тому похвал не буде, а будуть порушені проблеми які є в районі.

Першочергово слухалося питання про стан виконання Глибоцькою районною державною адміністрацією, відділом освіти Глибоцької райдержадміністрації делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі освіти. Георгій Миколайович Куриш, начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи управління змісту навчання і виховання ГУОН доповів про наслідки перевірки стану виконання відділом освіти Глибоцької райдержадміністрації делегованих повноважень в галузі освіти, роботи районного методичного центру, дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів всіх типів і форм власності Глибоцького району. За його словами працівники Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, групи по господарському обслуговуванню та аудиту установ освіти області, обласної психолого-медико-педагогічної консультації, обласних позашкільних начальних закладів 23, 24, 25 листопада, 1 та 2 грудня 2010 року здійснили комплексну перевірку стану виконання делегованих повноважень відділом освіти Глибоцької райдержадміністрації, роботи районного методичного центру, логопедичної та психологічної служб, педагогічних колективів загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів району.

Комплексною перевіркою було охоплено відділ освіти, районний методичний центр, 19 (46%) загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ, І-ІІ ступенів, 16 (76%) дошкільних навчальних закладів, 3 (100%) позашкільних навчальних заклади.

З конкретними пропозиціями щодо покращення роботи виступили члени колегії: начальник філії Інституту інноваційних технологій Любов Миколаївна Тарангул, начальник управління освіти Кельменецької райдержадміністрації Микола Олександрович Довгань, міський голова м.Вижниці Чепіль Олексій Георгійович.

"Я сприймаю критику. Зауваження, що прозвучали в довідці справедливі", - відповів на доповіді начальник відділу освіти Глибоцької РДА Василь Григорович Швець. Та за його словами за 8 років вдалося повернути увагу до відділу освіти. Хоча є немало проблем: залишилося 6 населених пунктів без дитячих установ, забезпечення вчителями інформатики, музики та фізкультури, робота з дітьми, батьки яких перебувають за кордоном, результати контрольних замірів. "Нам є над чим працювати. Всі надані рекомендації будуть виконані", - завірив присутніх членів колегії Висиль Григорович.
Завершив обговорення питання начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайло Йозефович Бауер. Головний освітянин області завірив усіх присутніх на колегії, що під час перевірки контрольних замірів практично був усунутий людський фактор та запропонував, щоб за такою схемою проходили й наступні фронтальні перевірки.

"Щодо роботи районного відділу освіти. Відділ освіти працює нормально за певними напрямками: позашкілля, оздоровлення, робота з кадрами. Василь Григорович чудовий керівник, та йому бракує вимогливості", - зауважив Михайло Йозефович.

За словами начальника Головного управління за організацію навчально-виховного процесу відповідає не тільки директор, а й заступники, вчителі.
Головний освітянин області запропонував провести позачергову атестацію всіх ліцеїв та гімназій. "Для чого нам така гімназія, якщо вона не дає жодного переможця 4 етапу олімпіади", - прозвучало з вуст Михайла Йозефовича.

Слова вдячності та похвали пролунали для Глибоцького, Кам’янського, Корчівецького дошкільних навчальних закладів, Йорданештського, Багринівського загальноосвітніх навчальних закладів та Карапчівського ліцею.

На завершення роботи колегії учні Глибоччини привітали гостей з наступаючими святами.Відбулася колегія Головного управління, де виховували "кнутом і пряником"Відбулася колегія Головного управління, де виховували "кнутом і пряником"Відбулася колегія Головного управління, де виховували "кнутом і пряником"Відбулася колегія Головного управління, де виховували "кнутом і пряником"Відбулася колегія Головного управління, де виховували "кнутом і пряником"Відбулася колегія Головного управління, де виховували "кнутом і пряником"Відбулася колегія Головного управління, де виховували "кнутом і пряником"Відбулася колегія Головного управління, де виховували "кнутом і пряником"Відбулася колегія Головного управління, де виховували "кнутом і пряником"Відбулася колегія Головного управління, де виховували "кнутом і пряником"Відбулася колегія Головного управління, де виховували "кнутом і пряником"скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше