» » » Гірськими стежками - від Мармароси до Чорногори
Інформація
  • Переглядів: 60
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-09-2017, 09:46
13-09-2017, 09:46

Гірськими стежками - від Мармароси до Чорногори

Категорія: Новини / Глибока

 
Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод, а ще – яскравих вражень, творчості та пізнання світу. Цікаво провести  канікули літнього відпочинку змогли учні Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. та Турятського НВК, здійснивши  спортивно-туристський похід ІІІ ступеня складносі Українськими Карпатами, а саме по Мармароському та Чорногірському масивах.  Група була сформована у профільному пересувному туристсько-виховному оздоровчому наметовому таборі «Райдуга» Глибоцького ЦТКСЕУМ. Учасниками групи були керівники Шелепюк Н.В., Троєцька Н.І. та 15 вихованців. Наш похід розпочався з самого географічного центру Європи -  села Ділове Рахівського району. Зустріла нас чудова погода.  Перший день був запланований нескладний.
Наступний день сонячна погода додала нам піднесеного насторою і ми зробили радіальний вихід на Ялинський водоспад, який перевершив наші очікування. Неймовірно дивовижний водоспад! Але нас  попереду чекала зустріч з групою глибоцьких туристів, з якими ми продовжили рухатись разом  півтора дні. На третій день, нас привітала перша наша вершина - Піп Іван Мармароський (1938 м). На неї ми підіймалися у хорошу погоду, з легеньким вітерцем, який повільно передмухав хмари через вершину. Такі гірські краєвиди дали нам можливість помилуватися красою Українських та Румунських Карпат. Згодом наш маршрут пролягав по україно-румунському кордоні. Четвертого дня ми побували біля витоків річки Білої Тиси. Там ми розпрощалися з групою глибоцьких туристів. Далі за нашим маршрутом був перехід з Мармароського масиву на найвищий в Українських Карпатах- Чорногірський. На п’ятий день спустились у с. Луги, а звідти підіймалися до одного з найкрасивіших озер Карпат - Бребенескул.  Шостий день нашої подорожі збагатив наші серця новими яскравими враженнями. Погода була прекрасна, краєвиди природи дивовижні, настрій чудовий - все це допомагало нам підійматися до найвищої вершини України - г.Говерли (2061 м). Наша мрія здійснилася. Ми витримали всі труднощі і підкорили гірську вершину. Це неймовірна радість, це нові враження, це перемога. Тут на вершині робимо славнозвісну туристську посвяту та фото.
На сьомий день  спускаємося до урочища Козмещик, купаємось в річці та ідемо на потяг. Пройдені нами 103 км, вечори біля багаття, дивовижні мальовничі пейзажі, підкорення найвищої вершини України,  залишуться в наших спогадах на все життя. Одночасно ми розширили свої знання про природу Українських Карпат, про потребу берегти, охороняти та любити її.

 Шелепюк Н.В.
Керівник Глибоцького ЦТКСЕУМ

Гірськими стежками - від Мармароси до Чорногори
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Сентябрь 2017 (146)
Август 2017 (79)
Июль 2017 (70)
Июнь 2017 (167)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net