» » » Губернатор краю привітав обдарованих дітей Буковини
Інформація
  • Переглядів: 3064
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-12-2010, 17:44
29-12-2010, 17:44

Губернатор краю привітав обдарованих дітей Буковини

Категорія: Навігація / Новини

29 грудня 2010 року у приміщенні Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбулася новорічна шоу-програма для обдарованих дітей Буковини «У пошуках щастя» за участі голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Миколайовича Папієва.

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації привітав дітей з новорічними святами та вручив солодкі подарунки переможцям всеукраїнських та міжнародних конкурсів і змагань. Особливі подарунки від очільника краю отримали:
Анна-Марія Чижевська – переможець обласного фестивалю комп’ютерних програм та Всеукраїнського колоквіума «Космос. Людина. Духовність».
Віктор Ільїн – переможець Всеукраїнських змагань учнівської молоді з картингу.
Юлія Петруняк – переможець всеукраїнського зльоту учнівських лісництв.
Валерій Скрипкар – переможець всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник» та Всеукраїнського проекту «Мікроскопічні водослі».
Юлія Єфімєнко – призер обласної краєзнавчої олімпіади, учасниця чемпіонату зі спортивного туризму.
Іван Ступніцький – учасник традиційного сходження на найвищу вершину українських Карпат гору Говерла.
Олена Малик – переможець всеукраїнських змагань з художньої гімнастики.
Михайло Храб - переможець Всеукраїнських змагань з вільної боротьби.
Ірина Олійник – лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів «Слов’янський вінець» (Болгарія), «Академконцерт» (м. Київ).
Іван Данілов – лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів «Дитяче Євробачення», «Крок до зірок», «Дитяча Нова хвиля»; володар найвищої нагороди Президента України у номінації «Юний талант року».

Також подарунки від губернатора отримав Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини» на суму 80 тис.грн. (звукову апаратуру, оргтехніку та відеокамеру).

Діти стали учасниками цікавого новорічного казкового дійства, яке підготували для них вихованці обласного Центру «Юність Буковини» разом зі студентами училища мистецтв ім. Сидора Воробкевича. У новорічну програму увійшли найкращі музичні твори та танцювальні композиції студій та колективів ЧОЦЕВ «Юність Буковини».
Казкове дійство вражало яскравими костюмами, чаруючими музичними творами, високою майстерністю юних виконавців, зал тепло зустрічав кожен номер.

Губернатор краю привітав обдарованих дітей БуковиниГубернатор краю привітав обдарованих дітей БуковиниГубернатор краю привітав обдарованих дітей Буковини
Губернатор краю привітав обдарованих дітей Буковини
Олена:

- Художньою гімнастикою займаюся 12 років. Беру участь у багатьох змаганнях, посідаю призові місця. Дуже приємно, що цього року ми отрималии подарунки за свої досягнення від губернатора. Подарунком на 2011 рік вважатиму виповнення майстра спорту та вступ до вищого навчального закладу. Також хочеться гідно представити нашу область на чемпіонаті України.


Губернатор краю привітав обдарованих дітей Буковини
Таїсія:

- Пішохідним туризмом займаюся більше 7 років. Досягла значних результатів, але на цьому не зупинятимуся. На новий рік хочу дуже дорогий подарунок – сестричку.
А також ще дуже хочу ще раз зійти на Говерлу, але це, мабуть, буде влітку.


Губернатор краю привітав обдарованих дітей Буковини
Юра та Артем:

- Ми уже досить тривалий час займаємося стрільбою з лука. У нас є дуже багато нагород. Найбільше побажання стати майстрами спорту.
Губернатор краю привітав обдарованих дітей Буковини
Іван:

- За цей рік я багато працював. Найбільшим досягненням є нагорода від Президента України – “Зірка України”. В майбутньому планую навчатися в музичному училищі, а потім – у вищому навчальному закладі в м. Києві. Можу похвалитися тим, що у мене є запрошення на навчання у КНУКіМ.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше