» » » Викладачі професійно-технічних закладів обговорили особливості організації методичної роботи
Інформація
  • Переглядів: 256
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-09-2017, 12:28
6-09-2017, 12:28

Викладачі професійно-технічних закладів обговорили особливості організації методичної роботи

Категорія: Новини / ІППОЧО

5 вересня 2017 року на базі Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу відбулося засідання обласного методичного об’єднання  викладачів української мови та літератури та викладачів зарубіжної літератури професійно-технічних навчальних закладів Чернівецької області. 
Директор В.М.Савчук презентував учасникам роботу навчального закладу. «Дитина – це центральна фігура в нашому навчальному закладі», – запевнив присутніх керівник ліцею.
С.М.Микитюк, директор НМЦ ПТО, розповіла про стратегію  МОНУ щодо розвитку системи  ПТО у 2017/2018 н. р., наголосивши на особливостях організації методичної роботи у ПТО. 
Світлана Миколаївна закцентувала увагу на модернізації профтехосвіти, створенні центрів оцінювання професійних кваліфікацій, виготовлення підручників і посібників для учнів професійно-технічних закладів.
Про особливості запровадження ЗНО з української мови для учнів ПТНЗ розповіла завідувач відділу тестових технологій та ЗНО Групи моніторингу Л.В.Якименко. За словами Любов Володимирівни ЗНО є однією з найуспішніших реформ в галузі освіти.
Завідувач відділу тестових технологій детально описала складові сертифікаційної роботи з української мови та літератури та наголосила, що підготовка до ДПА у формі ЗНО залежить від системи та формату роботи, відповідальності викладача. «А для учнів необхідна мотивація до навчання», – завершила свій виступ Л.В.Якименко.
Методичні рекомендації щодо викладання  української мови та літератури у 2017/2018 н. р. у своєму виступі розглянула Є.Д.Квітень, завідувач НМЦ суспільно-гуманітарних наук ІППОЧО. Євгенія Дмитрівна особливу увагу присутніх звернула на календарне планування та заповнення журналів, наголосивши на всіх відмінностях ведення документації та викладання предмета з попередніми роками.
Про принцип професійного спрямування при навчанні загальноосвітніх предметів розповіла методист НМЦ ПТО В.Д.Жукотинська. Валентина Дмитрівна закликала голів методичних об’єднань опрацювати методичні рекомендації з цього питання та запропонувала кожному навчальному закладу профтехосвіти розробити конкретний план дій щодо цього питання.
Голова обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури Л.В.Марич прозвітувала про роботу обласного методичного об’єднання за 2016/2017 н. р. та окреслила основні завдання на новий навчальний рік.


Викладачі професійно-технічних закладів обговорили особливості організації методичної роботи
Викладачі професійно-технічних закладів обговорили особливості організації методичної роботи

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Червень 2018 (72)
Травень 2018 (160)
Квітень 2018 (159)
Березень 2018 (177)
Лютий 2018 (240)
Січень 2018 (219)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net