» » » На Вижниччині завершила роботу літня християнська школа
Інформація
  • Переглядів: 871
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-08-2017, 18:26
23-08-2017, 18:26

На Вижниччині завершила роботу літня християнська школа

Категорія: Новини / Стрічка / Вижниця

Сьогодні завершила свою роботу літня християнська школа з питань духовно-морального виховання дітей та молоді для педагогів області, яка тривала з 15.08.2017 по 23.08.2017 на базі Комунального закладу «Вижницька загальноосвітня школи-інтернат      I-III ст. імені Назарія Яремчука».
На урочистому закритті були присутні: Оксана Михайлівна Палійчук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА; Шкурідін Олександр Миколайович, заступник керівника апарату Чернівецької ОДА; Жуковський Василь Миколайович, професор Національного університету «Острозька академія».
Привітавши всіх присутніх з завершенням навчання, Оксана Михайлівна зазначила, що очевидним є той факт, що сучасного українського громадянина і патріота неможливо виховати без міцного фундаменту християнських цінностей. Адже основними складовими національно-патріотичного виховання мають стати громадянсько-патріотичне, військово-патріотичне, духовно-моральне виховання. «Нам треба чітко усвідомити, що поки Україна не стане за коліна перед Богом, вона не зможе піднятись на ноги перед усім світом». Також було підкреслено, що за підтримки депутатського корпусу на разі відбувається реорганізація загальноосвітньої школи-інтернат у спеціалізовану школу художньо-естетичного напряму.
Загалом 32 вчителя успішно пройшли курси по підготовці предметів та факультативів у сфері духовного розвитку дитини. «Після таких курсів мораль наша , християнські цінності в багато разів зростають і ми маємо змогу нести ці цінності у свої колективи, родини, громади» такими словами відгукнулась Орися Богданівна Лісова, директор Кулівецького НВК Заставнівського району. 
Кожен педагог отримав сертифікат інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області спільно з Національним університетом «Острозька академія» про проходження курсової підготовки вчителів предметів, факультативів, курсів духовно-морального спрямування.На Вижниччині завершила роботу літня християнська школа
На Вижниччині завершила роботу літня християнська школа
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (7)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше