» » » Делегація Чернівецької області бере участь у Всеукраїнській конференції для педагогічних працівників
Інформація
  • Переглядів: 821
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-08-2017, 13:09
18-08-2017, 13:09

Делегація Чернівецької області бере участь у Всеукраїнській конференції для педагогічних працівників

Категорія: Новини / Слайдер

Сьогодні, 18 серпня 2017 року, у приміщенні Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходить Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних працівників за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич.
У конференції беруть участь і делегація з Чернівецької області у складі Оксани Палійчук, директора Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА; Тамари Богачик, заступника директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної роботи Чернівецької області; Алли Кобевко, начальника відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту управління освіти і науки ДОН ЧОДА; Оксани Гринюк, головного спеціаліста відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту управління освіти і науки ДОН ЧОДА; Василини Снятинської, заступника начальника відділу економіки, бухгалтерського обліку та звітності управління ресурсного забезпечення ДОН ЧОДА; а також директорів пілотних опорних шкіл області, у яких упроваджуватиметься новий Державний стандарт початкової загальної освіти: Івана Кравчука (Мигівський НВК Вижницького району), Ольги Лупуляк (Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району), Віктора Томяка (ЗОШ І-ІІІ №27 м.Чернівці), Загарюк Інни (заступник директора ЗОШ І – ІІІ ст. №28 м. Чернівці).
Під час конференції на пленарних засіданнях будуть розглянуті питання нових стандартів початкової школи, оновлення навчальних програм 5-9 класів, готовність загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року. Також працюватимуть секції за темами «Пілотування Державного стандарту початкової загальної освіти», «Інклюзивна освіта в Україні», «Управління освітою в умовах децентралізації; опорні школі», «Підготовка вчителів до роботи в умовах Нової української школи», «Фінансування загальноосвітніх навчальних закладів (нова формула розподілу освітньої субвенції)».
Керівники опорних шкіл візьмуть участь у роботі секції «Пілотування Державного стандарту початкової загальної освіти».


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Сентябрь 2017 (146)
Август 2017 (79)
Июль 2017 (70)
Июнь 2017 (167)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net