» » » Відбувся міжнародний культурний проект з художньої фотографії «Відкриваючи Буковину»
Інформація
  • Переглядів: 244
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-08-2017, 18:03
9-08-2017, 18:03

Відбувся міжнародний культурний проект з художньої фотографії «Відкриваючи Буковину»

Категорія: Новини / Слайдер

Молодіжний культурний проект з художньої фотографії «Відкриваючи Буковину» в рамках Спільної заяви «Чотири регіони для Європи» реалізовується за участю представників культурних делегацій країн-учасниць під керівництвом кураторів Проекту – членів фотоклубу «Позитив» Чернівецької обласної організації Національної спілки фотографів України (керівник клубу – Василь Салига).

Сьогодні, 09 серпня, на базі Чернівецького обласного художнього музею відбулося відкриття згаданої виставки.

Основна мета Проекту – оволодіння навиками командної роботи, проектного мислення та побудови загальної композиції в цілому.

Учасниками Проекту  стали юнаки та дівчата віком від 15 до 16 років, котрі є фотолюбителями, володіють мінімальними знаннями та навиками фотографічної справи, а також мають у наявності відповідні мінімальні технічні засоби. 

Юним фотографам була надана можливість спробувати себе у різних жанрах фотографії: спортивній, репортажній, портретній, вуличній, архітектурній та пейзажній зйомці. 

Шляхом спільного відбору учасники та куратори Проекту визначили 20 кращих творчих робіт, які були представлені на сьогоднішній виставці.

Наприкінці заходу кожен учасник отримав Диплом та набір подарункових листівок із зображенням робіт, що увійшли до складу експозиції.

Чернівецьку область у згаданому конкурсі гідно представили вихованці гуртка «Об’єктив» Глибоцького районного Будинку творчості дітей та юнацтва Юлія  Балан, Марина Ниміжан, Марія-Анастасія Чубрей, Ірина Лупуляк (керівник гуртка – Наталія Балан). Юні фотографи мали чудову можливість поспілкуватися з  учасниками Проекту з інших країн, обмінятися досвідом, здобути нові знання та незабутні враження.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Август 2017 (48)
Июль 2017 (70)
Июнь 2017 (165)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)
Март 2017 (364)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ