» » » На Вижниччині відбулося відкриття обласного пришкільного табору для обдарованої учнівської молоді
Інформація
  • Переглядів: 730
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-06-2017, 09:30
20-06-2017, 09:30

На Вижниччині відбулося відкриття обласного пришкільного табору для обдарованої учнівської молоді

Категорія: Новини / Стрічка / Вижниця

Більше 30 обдарованих школярів з усієї Буковини прибули на Вижниччину для оздоровлення та відпочинку в обласному пришкільному таборі для обдарованої учнівської молоді, який організовано на базі Вижницької школи-інтернат. Це табір юних хіміків та біологів, які стали переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів. Урочисте відкриття табору відбулося 19 червня за участю заступника директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Ірини Ісопенко,  голови районної державної адміністрації Руслана Сенчука, начальника відділу освіти райдержадміністрації Михайла Андрича.

Привітала юних хіміків та біологів Ірина Юліанівна: «Обласний пришкільний табір для обдарованої учнівської молоді організовано з ініціативи Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА. Особливість табору полягає в тому, що він об’єднує навколо себе найобдарованіших дітей краю. На базі табору школярі мають прекрасну можливість поспілкуватися з провідними науковцями Буковини, поглибити власні знання з хімії та біології. Я дуже хочу, щоб кожен з Вас, після закінчення цього літнього табору вийшов з нього ще більше щасливішим, на щабель вищим у своїх знаннях, щоб кожен з вас знайшов собі друга, товариша та наставника».

Руслан Сенчук висловив слова щирої вдячності школярам краю, які гідно виступили на Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах. Побажав дітям гарного відпочинку та незабутніх вражень.

Впродовж 14 днів у літньому таборі юні обдарування не тільки відпочиватимуть, а ще й матимуть можливість навчатися. Так, для школярів буде організовано навчальні заняття з хімії та біології. Також на дітей очікують пізнавальні екскурсії визначними місцями Вижниччини.


.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше