» » » Новорічне свято в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі
Інформація
  • Переглядів: 3588
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-12-2010, 15:32
29-12-2010, 15:32

Новорічне свято в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі

Категорія: Навігація / Новини

В святково прикрашеному гімнастичному залі Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи упродовж трьох днів лунав дзвінкий дитячий сміх. З 24 по 26 грудня 2010 року на відділенні художньої гімнастики проходили новорічні свята для молодших учениць. Директор Чернівецької обласної ДЮСШ Литвинчук Віталій Володимирович вітав всіх тренерів, учениць і батьків відділення художньої гімнастики.

Юні гімнастки, які тільки почали тренуватися в цьому навчальному році, в різнокольорових костюмах виконали композицію «Веселі вогники». А жвава гімнастична композиція «Чунга-чанга» перенесла всіх у тепле літо.

Дорогими гостями на святі були Дід Мороз і Снігуронька. Вони проводили різноманітні ігри та естафети, задавали дівчаткам загадки.

На свято завітали і казкові персонажі, які, разом з Бабою Ягою, постійно намагалася вкрасти мішок Діда Мороза з новорічними подарунками.

Веселою полькою вітали своїх юних подружок «Різдвяні дзвіночки». Гімнастки також виконали танці символів Нового 2011 року – білих кроликів та чорних котиків.

У новорічних святах взяли участь 150 юних гімнасток, всіх їх Дід Мороз разом з Снігуронькою привітали новорічними подарунками.

На роль Діда Мороза було запрошено заслуженого актора України – актора Чернівецького обласного музично-драматичного театру ім. О.Кобилянської Братко Богдана Мартиновича. А Снігуронькою була чарівна учениця відділення Юліана Тимчук.
Новорічне свято в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школіНоворічне свято в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школіНоворічне свято в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школіНоворічне свято в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школіНоворічне свято в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школіНоворічне свято в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школіНоворічне свято в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школіНоворічне свято в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школіНоворічне свято в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школіскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше