» » » Здоров’я має бути одним із результатів освіти
Інформація
  • Переглядів: 801
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-05-2017, 20:33
30-05-2017, 20:33

Здоров’я має бути одним із результатів освіти

Категорія: Новини / Стрічка / Навчальні заклади

У системі цінностей, якими дорожить будь-яка цивілізована нація, особливе місце відводиться здоров’ю людей. А здоров’я дітей є інтегральним показником загального благополуччя суспільства й тонким індикатором усіх соціальних та екологічних негараздів. «Здоров’я дітей та підлітків – основа здоров’я нації», класичний вислів вказує, що хоч популяція дітей складає всього 20% населення, але це всі 100% нашого майбутнього. Здоров’я має бути одним із результатів освіти. Україна активно сприйняла світові тенденції щодо поліпшення здоров’я молоді через освіту. Головне завдання сучасного суспільства – створення такої освітньої системи, яка б не тільки виховувала освічену людину, але й зберігала та розвивала її здоров’я.

Інтелектуальна розвиваюча гра «Країна здоров’я»  – добре організована програма, яка покликана в ігровій формі надати знання про повноцінний відпочинок, - була організована навчально-виховним комплексом «Соломон» міста Чернівці в  мальовничому  обласному  музеї народної архітектури та побуту. Місце проведення було обрано  невипадково, адже виховання  молодого покоління  в руслі здорового способу життя, відпочинок серед мальовничих пейзажів старого буковинського села сприяють,  як національно-патріотичному вихованню так, і естетично-культурному розвитку учнівської молоді.

Розпочавши святкову програму, директор НВК «Соломон» Алла Гайсан відзначила, що основною метою дитячої оздоровчо-пізнавальної програми «Країна здоров’я» є сприяння  здоровому способу життя, розвивати уважність, спостережливість, виховувати позитивне ставлення до спорту та з кожним етапом засвоювати принципи здорового способу життя: про правильне дихання, користь і шкоду сонячного світла, про кількість вживання чистої води на добу, правильний раціон харчування, дізнатися норму фізичних вправ на добу, розвинути в собі довіру до Бога. Адже саме Він розкриває кожному сутність цих принципів: хто, як не Творець, знає, у чому ми маємо потребу. 

Програма складається з пізнавальної та розважальної частин. Кожен із учасників, подорожуючи так званими «станціями», отримує інформацію, яку  зможе використовувати у своєму житті для покращення здоров'я. «Вважаю, що таким способом можна донести молоді, що  виховання сильного, розумного, свідомого, здорового тілом, сміливого й вільного духом нового покоління українців - гідна мета педагогів нашого навчального закладу»,  – продовжила Алла Омелянівна.

Веселий гамір, сміх, дитяча музика – усе це свідчило про те, що дітворі дуже подобається. Та біля «станцій» панували тиша й порядок, гамір вщухав, коли діти підходили до стендів, де кваліфіковані інструктори розказували їм про сонце, відпочинок, воду, основні шкідливі звички, повітря, стримання. Перебуваючи на зупинках, діти дізнавалися, як важливо піклуватися про свій організм, щоб вирости сильним і здоровим,  що є корисним  для їхнього самопочуття, а що – шкідливим, грали в рухливі ігри, щоб наочно побачити, як зміцнювати власне  здоров’я.

Особливо корисними виявилися станції з відповідними стендами: «Повітря» , «Сонячне світло» , «Вода» , « Корисна їжа» , «Фізичні вправи» , «Відпочинок», "Ні алкоголю, наркотикам і тютюну», «Довіра Богу», біля яких кваліфіковані інструктори розповідали дітям про сонце, відпочинок, воду, сон, повітря, стримання.  Біля стенду «Довіра до Бога» розповідали про молитву, віру.

Між станціями школярі змагалися в перетягуванні канату, видували великі мильні бульбашки, гралися з величезним кольоровим парашутом,  проповзали через тунель і лабіринт  та каталися на великих м'ячах. Не обійшлося й без казкових героїв -  Добродійки та Чарівного Вуда, які були надзвичайно раді кожній дитині, адже для дітей це невимовна радість, особливо для малечі.

Батьки та діти були невимовно вдячні за цю програму й уже наперед запитували про наступне таке свято. «Проведення такої розважальної програми стало для багатьох приємною несподіванкою, адже в більшості батьків основною проблемою є організувати корисне дозвілля своїх дітей. Долучитися до гри могли всі охочі, адже для дітей усіх вікових категорій було організовано пізнавальні та ігрові майданчики. Ціль цієї програми - допомогти батькам та дітям дізнатися про активне життя за допомогою елементарних та практичних істин буденності. Звісно, дітям потрібно доносити це по-дитячому, адже дитина нездатна сприйняти це на дорослому рівні», - відзначає мати учня 2 класу Оксана.

«Почали жваво розкладатися дивовижні предмети, дуже швидко територія музею перетворилася на загадковий різнокольоровий килимок. Чого тут тільки не було: і тунелі, і канати, парашути, різнокольорові м’ячики, великі та малі, мильні бульбашки, смачні пиріжки… », - ділиться своїми враженнями учень 2 класу Захар.

Отож інтелектуально-розвиваюча гра «Країна здоров’я» сподобалася всім без винятку: були позитивні відгуки від дорослих і дітей. Хорошу підготовку свята відзначено й представником міської влади – начальником управління освіти Чернівецької міської ради Сергієм Мартинюком.
<!-- [if !supportLineBreakNewLine] -->  Здоров’я має бути одним із результатів освіти
Здоров’я має бути одним із результатів освіти
Здоров’я має бути одним із результатів освіти
Здоров’я має бути одним із результатів освіти
Здоров’я має бути одним із результатів освіти <!-- [endif] -->

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше