» » » Інструктивно-методична нарада практичних психологів та соціальних педагогів професійно-технічної освіти Чернівецької області
Інформація
  • Переглядів: 1749
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-09-2011, 13:20
9-09-2011, 13:20

Інструктивно-методична нарада практичних психологів та соціальних педагогів професійно-технічної освіти Чернівецької області

Категорія: Навігація / Новини

7 вересня 2011 року на базі Чернівецького професійного будівельного ліцею, відбулася інструктивно-методична нарада практичних психологів і соціальних педагогів професійно-технічної освіти області на тему: «Основні напрямки діяльності практичних психологів і соціальних педагогів системи професійно-технічної освіти Чернівецької області на 2011-2012 н.р.».
Формування в учнівської молоді соціально корисної життєвої перспективи, професійної свідомості, надання своєчасної психологічної допомоги, здійснення соціально-педагогічного патронажу, проведення роботи, спрямованої на профілактику негативних явищ в учнівському середовищі – таку роботу в начальному закладі на сьогоднішній день виконують практичний психолог та соціальний педагог.
Д.Д.Романовська, завідувач обласного науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ОІППО, зазначила завдання та пріоритетні напрямки оновлення якості діяльності працівників психологічної служби системи професійно-технічної освіти області.
Н.В.Семенчук, методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, ознайомила працівників психологічної служби з програмою і змістом факультативного навчального курсу «Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу».
М.П.Остафійчук, заступник директора з виховної роботи вищезазначеного закладу, звернула увагу на важливість співпраці психологічної служби з педагогічним та батьківським колективами.
Також Л.І.Ільїна, практичний психолог ПТУ №8, ознайомила колег з використанням тестів Сільвер в аспекті діагностики і корекції досвіду пережитого насильства у підлітків. С.М.Волкова, практичний психолог СВПУ та Т.М.Мандзюк, соціальний педагог ВПУР, ознайомили колег з інтерактивними формами роботи з учнівською молоддю щодо розвитку навичок здорового способу життя. Поділились досвідом щодо роботи з дітьми з поведінковими девіаціями В.В.Мелещук, практичний психолог ЧПБЛ та І.М.Максимюк, соціальний педагог ВПУ №3.
На завершення роботи учасники наради обмінялися думками та підвели підсумки засідання.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше