» » » Михайло Бауер: Основне завдання – удосконалення змісту підготовки до І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Інформація
  • Переглядів: 1255
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-09-2011, 13:27
9-09-2011, 13:27

Михайло Бауер: Основне завдання – удосконалення змісту підготовки до І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, під головуванням начальника Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації відбулася інструктивно-методична нарада завідувачів РМК/ММК, методистів ІПП Чернівецької області, викладачів Буковинської малої академії наук учнівської молоді.
Головне питання, яке виносилося на порядок денний – це вдосконалення змісту підготовки до І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. «Потрібно в повному обсязі використовувати роботу БМАНу та підсилювати методичну роботу під час підготовки до ІІІ етапу олімпіад, якщо ми хочемо посідати призові місця в рейтинговому списку. А для цього потрібно мати чіткий план дій – методичні рекомендації, орієнтовні завдання щодо підготовки до І-ІІ етапу олімпіад, підбірка матеріалів для майбутнього переможця олімпіад», – наголосив Михайло Йозефович під час виступу.
Заступник начальника Головного управління освіти і науки Любов Тарангул звернула увагу присутніх на особливості організації та проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
Григорій Білянін, директор ІППО ЧО та Тамара Богачик, заступник директора ІППО ЧО з методичної роботи та моніторингу якості освіти ознайомили запрошених з організацією спільних заходів з БМАН по підготовці до І-ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.
Про проведення спільних підготовчих індивідуально-консультативних занять для слухачів-учасників ІІІ-ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт у 2011-2012 н.р. розповіла Марія Тріска, директор БМАНу.
Ольга Біляні на, завідувач НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППО ЧО та Євгенія Квітень, завідувач НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ІППО ЧО озвучили концептуальні засади проведення підготовки до І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
Про технологію проведення он-лайн навчання з учасниками І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін розповіла Людмила Безручак, методист НМЦ інформаційних технологій.
По закінченню семінару-наради було підведено підсумки та дано відповідні доручення.

Михайло Бауер: Основне завдання – удосконалення змісту підготовки до І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін Михайло Бауер: Основне завдання – удосконалення змісту підготовки до І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплінскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше