» » » «Головне завдання – надання дітям якісної освіти»
Інформація
  • Переглядів: 1113
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-09-2011, 08:49
9-09-2011, 08:49

«Головне завдання – надання дітям якісної освіти»

Категорія: Навігація / Новини

8 вересня начальник Головного управління освіти і науки Михайло Бауер з робочою поїздкою відвідав Заставнівський район.
Михайло Йозефович відвідав та провів наради з педагогічними колективами таких навчальних закладів району: Горішньоширівецької ЗОШ І-ІІІ ст., Веренчанської ЗОШ І-ІІІст., Дорошівецькго НВК, Заставнівської ДЮСШ.
Під час об’їзду, керівник освітньої галузі області ознайомився зі станом, забезпеченням матеріально-технічною базою, та навчально-виховним процесом у закладах освіти Заставнівського району.
«Хочу зауважити, що ті навчальні заклади, які я сьогодні відвідав, справили позитивне враження. Звичайно, існує низка проблем, наприклад, потрібно забезпечити всі учительські комп’ютерами з підключенням до інтернет мережі, покращити зовнішній вигляд навчальних закладів та благоустрій територій навколо них, у кожному освітньому закладі до наступного навчального року обладнати внутрішні вбиральні. Ми повинні створити позитивний імідж освіти на Буковині. Кожен педагог повинен кардинально змінити ставлення до якості знань учня. Адже, суспільство йде вперед і ми не маємо права відставати, а навпаки – випереджати цей процес, іти на крок попереду», наголосив Михайло Йозефович під час зустрічей з педагогічними колективами.
В ході візиту, начальник Головного управління освіти і науки провів нараду з керівниками навчальних закладів, працівниками районного відділу освіти та педагогами Заставнівщини. У роботі наради також взяли участь: головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи ГУОН ОДА І.Ю.Ісопенко; начальник районного відділу освіти М.М.Ткачук.
У своєму виступі Михайло Бауер закцентував увагу на завданнях, які стоять перед освітянами:
- Розвиток і впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес. «Кожен вчитель, дошкільник повинен мати доступ до інтернету. І до 1 січня 2012 року – всі педагоги на 100% повинні оволодіти комп’ютерною технікою. Це не проста задача, але вона вирішується:ті вчителі, які володіють комп’ютером – повинні стати наставниками для тих, хто потребує його вивчення», – відзначив М.Й.Бауер;
- «Дошкільна освіта стає головною складовою цілої нашої системи. Перед нами стоїть задача – 75% дітей охопити дошкільною освітою»;
- «Підвищення якості знань учня. Головна наша задача – навчити дитину. Для цього ми звільнили вчителя від невластивої йому роботи: від складання обов’язкових поурочних планів(для вчителів, які працюють більше 5 років), від розповсюдження різноманітних підручників, білетів, від обов’язкової виховної години. Ми повинні розуміти, що сьогодні змінилися і батьки. Вони турбуються не про оцінку у щоденнику, а про ті знання, які отримує їхня дитина. Педагог повинен також боротися і не допускати прогулів учнями уроків».
«Сьогодні актуальне питання – забезпечення підручниками. Кожна дитина повинна мати всі підручники. Також, на особливому контролі у Головного управління освіти і науки – підготовка закладів освіти до зимового періоду (опалювального сезону). Всі школи повинні опалюватися, адже здоров’я наших дітей – понад усе. Здорові діти – це здорове і щасливе майбутнє нашої держави», – підкреслив Михайло Йозефович.
За результатами наради начальник Головного управління освіти і науки дав доручення відповідальним працівникам.
Нагадаємо, доручення найближчим часом будуть розміщені у рубриці «Доручення начальника ГУОН ОДА».скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше