» » » Оксана Палійчук: Змін не потрібно боятися, їх потрібно втілювати
Інформація
  • Переглядів: 871
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-05-2017, 17:10
19-05-2017, 17:10

Оксана Палійчук: Змін не потрібно боятися, їх потрібно втілювати

Категорія: Новини / Слайдер

Сьогодні, 19 травня, на базі Лужанського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів під керівництвом Оксани Палійчук, директора Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, відбулася нарада з начальниками органів управління освітою райдержадміністрацій/міських рад, відповідальних за освіту в ОТГ.

Під час наради було розглянено питання реалізації Державного стандарту Нової української школи. Зокрема, головна увага була приділена апробації освітніх програм з реалізації Державного стандарту Нової української школи. З 1 вересня 2017  року відбудеться пілотування цього Проекту, участь в якому візьмуть 4 загальноосвітні навчальні заклади від Чернівецької області: Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району (координатор - директор – Лопуляк Ольга Георгіївна); Мигівський НВК Вижницького району (координатор - директор – Кравчук Іван Андрійович); Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. №27 Чернівецької міської ради (координатор – заступник директора з навчально-виховної роботи в початковій школі Галан Олена Василівна); Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. №28 Чернівецької міської ради (координатор – заступник директора з навчально-виховної роботи в початковій школі Загарюк Інна Дмитрівна).

Заклади повинні протокольно затвердити згоду щодо участі в апробації; до 25 травня потрібно заповнити аплікаційні форми від кожного навчального закладу; до  10 червня про результати відбіркового конкурсу буде повідомлено на електронну адресу. У разі відбору, навчальний заклад подає наступні документи: витяг з протоколу педагогічної ради про рішення щодо участі в апробації нових освітніх програм; протокол батьківських зборів класів про згоду щодо участі в апробації нових освітніх програм. Також будуть  створені відповідні команди пілотних навчальних закладів, до складу яких будуть входити 3 особи: директор/заступник директора, вчителі 2-х перших класів. У серпні 2017 року для створених команд відбудеться настановчий семінар. У процесі апробації пілотним школам буде надаватися наставницька підтримка. Протягом року відбуватимуться тренінги, семінари, курси, зустрічі команд пілотних шкіл для обговорення успішних практик та пошуку нових ідей.

Координатор Проекту Чернівецької області – Одинак Марія Магноліївна, 2 тренери – Унгурян Ірина Корнеліївна, викладач кафедри педагогіки та теорії управління освітою ІППОЧО, кандидат педагогічних наук; Ящук Марина Георгіївна, методист науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО.

Нанстановча сесія для обласних тренерів відбудеться  4-7 липня у м. Ірпінь; для обласних координаторів – 6-7 липня, м. Ірпінь. Для вчителів пілотних шкіл спільно з обласними ІППО з 10 по 21 липня відбудуться навчальні тренінги.

Наказом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації буде визначена робоча група з 10 осіб (працівники ДОН, ІППОЧО, науковці ЧНУ, педагогічного коледжу, методисти, заступники директорів з НВР в школі І ступеня та вчителі-практики) та буде розроблено План заходів щодо впровадження Державного стандарту початкової загальної середньої освіти.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше