» » » До новорічних свят мешканці Грушівки отримали у подарунок дошкільний навчальний заклад
Інформація
  • Переглядів: 2440
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-12-2010, 12:22
29-12-2010, 12:22

До новорічних свят мешканці Грушівки отримали у подарунок дошкільний навчальний заклад

Категорія: Навігація / Новини

Ще один освітянський об’єкт з’явився у Глибоцькому районі. Завдяки сприянню обласної державної адміністрації, зусиллям Глибоцької райдержадміністрації, Грушівської сільської ради, громадських організацій, батьків та благодійників колишнє приміщення школи реконструйовано під дошкільний навчальний заклад та реорганізовано у навчально-виховний комплекс. З цієї нагоди мешканців села, дітей та освітян привітав перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць: “Це дуже приємна подія і чудовий подарунок до Нового року. Тепер діти матимуть належні умови для навчання, виховання і відпочинку, педагоги – умови для праці, а батьки можуть бути спокійні за подальші успіхи дітей”.

Георгій Галиць зазначив, що забезпечення повної та збалансованої системи надання освітніх послуг населенню, створення умов для здобуття дітьми дошкільної освіти – це ті завдання, яким крайова влада приділяє першочергову увагу. “Відкриття таких навчальних закладів є яскравим прикладом того, що органи виконавчої влади всіх рівнів не послуговуються порожніми гаслами, а дбають про конкретну справу – зростання добробуту населення”, – підкреслив перший заступник голови облдержадміністрації. Будівництво нового корпусу школи розпочали з метою покращення умов навчально-виховного процесу та забезпечення належних санітарних умов.

Новобудова розрахована на 120 місць, тут розміщено 6 класних приміщень, майстерня з обробки деревини, майстерня з технічних видів праці, спортивний зал, комп’ютерний клас, вчительська, бібліотека, обладнані внутрішні туалети. Опалення приміщення здійснюється від електричних конвекторів. Щоб охопити дітей дошкільною освітою у колишньому приміщенні школи було вирішено створити дошкільний навчальний заклад. Будівельних робіт виконано на суму 460 тис. 397 грн., зокрема зроблено капітальний ремонт, закуплено систему “Біотал”, закуплено меблі та обладнання. Фінансування здійснювалося за рахунок обласного бюджету.
До новорічних свят мешканці Грушівки отримали у подарунок дошкільний навчальний закладДо новорічних свят мешканці Грушівки отримали у подарунок дошкільний навчальний закладДо новорічних свят мешканці Грушівки отримали у подарунок дошкільний навчальний закладДо новорічних свят мешканці Грушівки отримали у подарунок дошкільний навчальний закладДо новорічних свят мешканці Грушівки отримали у подарунок дошкільний навчальний закладДо новорічних свят мешканці Грушівки отримали у подарунок дошкільний навчальний закладДо новорічних свят мешканці Грушівки отримали у подарунок дошкільний навчальний закладДо новорічних свят мешканці Грушівки отримали у подарунок дошкільний навчальний закладДо новорічних свят мешканці Грушівки отримали у подарунок дошкільний навчальний закладДо новорічних свят мешканці Грушівки отримали у подарунок дошкільний навчальний закладДо новорічних свят мешканці Грушівки отримали у подарунок дошкільний навчальний закладскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше