» » » Михайло Бауер взяв участь у прямому ефірі телепередачі «Реалії»
Інформація
  • Переглядів: 962
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-09-2011, 10:21
5-09-2011, 10:21

Михайло Бауер взяв участь у прямому ефірі телепередачі «Реалії»

Категорія: Навігація / Новини

3 вересня 2011 року на телеканалі «Буковина» відбувся прямий ефір з начальником Головного управління освіти і науки Михайлом Бауером.
Під час телепередачі «Реалії» Михайло Йозефович розповів про основні напрямки та завдання, які стоять перед освітньою галуззю Буковини на 2011/2012 навчальний рік.
«На цьогорічних Крайових зборах керівників навчальних закладів області основна увага була приділена дошкільній та початковій освіті. Початкова школа – це корінь освіти, який повинен бути міцним і розгалуженим. Тому розпочати новий навчальний рік нам необхідно із вирішення питання підвищення якості освітніх послуг у початковій школі Впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти розпочнеться з 1 вересня 2012 року. Та це не означає, що до цього часу ми займатимемо позицію пасивних спостерігачів. Уже в цьому навчальному році ми маємо затвердити регіональні програми інформаційно-комунікаційного забезпечення початкової школи. Починаємо працювати над їх розробкою негайно», – зауважив Михайло Бауер.
За словами Михайла Йозефовича, освіта області потребує таких першочергових змін:
- наблизити державний стандарт до реальних можливостей дитини. Адже сьогодні майже 50% дітей не може засвоїти матеріал, який передбачений програмою;
- необхідно зробити підручник доступним за змістом дітям. Знання повинні бути більш прагматичними. До прикладу, біологію ми вивчаємо 8 років, а діти не знають назви рослин, тварин, птахів, які нас оточують;
- прийняти Закон України «Про виховання дітей та молоді»;
- необхідно продовжити будівництво шкіл в с.Куликівка (Герцаївський район), с.Лужани (Кіцманський район), с.Магала (Новоселицький район), с.Чагор (Глибоцький р-н), с.Красноїльськ (Сторожинецький р-н);
- розпочати будівництво шкіл в с.Недобоївці (Хотинський р-н), с.Йорданешти (Глибоцький р-н), с.Веренчанка та с.Горішні Ширівці (Заставнівський р-н), с.Мошанець (Кельменецький р-н), с.Усть-Путила (Путильський р-н).
Також мова йшла про покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, зокрема начальник Головного управління освіти і науки закцентував увагу на щойно зданих в експлуатацію нових школах в с.Молодія (Глибоцького району) та с.Кам’яна (Сторожинецького району). Адже ці школи обладнані по всіх європейських мірках, там створені всі умови для якісного та результативного навчання.
В ході розмови начальник Головного управління освіти і науки наголосив на тому, що – «Питання підвезення дітей до навчальних закладів у сільській місцевості практично вирішено. Напередодні 1 вересня Буковинські навчальні заклади, завдячуючи голові облдержадміністрації Михайлу Папієву, отримали 30 шкільних автобусів, що є великим позитивом для нас усіх».
Не залишились байдужими до питань розвитку освіти на Буковині і телеглядачі. У студії лунали питання щодо забезпечення підручниками шкіл міста Чернівців; облаштування в навчальних закладах внутрішніх вбиралень, – «Облаштування внутрішніх вбиралень – це проблема здоров’я та безпеки наших дітей, що є надзвичайно важливим і ця проблема буде вирішена в 2012 році», – зазначив М.Й.Бауер.
Кожен телеглядач мав можливість задати питання керівнику освітньої галузі Буковини у прямому ефірі і одразу отримати вичерпну, ґрунтовну та чесну відповідь.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2020 (83)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше