» » » «Вчитель – це той, кому ми зобов’язані своїми перемогами»
Інформація
  • Переглядів: 2518
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-09-2011, 12:40
1-09-2011, 12:40

«Вчитель – це той, кому ми зобов’язані своїми перемогами»

Категорія: Навігація / Новини

Осінь зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом – Першим дзвоником. Для першокласників сьогодні відкривається перша сторінка у країну знань, а для випускників цей навчальний період є роком роздумів, кропіткої праці, духовного зростання. Обласна влада не оминула своєю увагою цей визначний день для школярів, вчителів та батьків. Голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв побував на святі першого дзвоника у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1.
Звертаючись до присутніх він зазначив: “Кожна людина народжується для щастя і добра, для того, щоб залишити після себе слід на землі, спомин у серцях людей. Вчитель завжди продовжує себе у своїх учнях. Віддані дітям знання, почуття, переживання працюють на майбутнє. І воно залежить від вашого таланту та щедрості, шановні педагоги. В українському суспільстві є давні і глибокі традиції цієї особливої професії. Священик і вчитель були і залишаються найшановнішими і найавторитетнішими людьми. Бо вчитель – це той, хто долучив до книги, запалив вогонь знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми перемогами”.
Михайло Папієв побажав вчителям успіхів у їх благородній справі, нових творчих здобутків, міцного здоров’я, родинного благополуччя і, звісно ж – добрих учнів. Особливу увагу керівник крайової виконавчої влади приділив першокласникам, адже сьогодні вони вперше переступили поріг школи. Для них, перше вересня це водночас і свято, і старт нового етапу у житті. “Важкого, проте дуже необхідного етапу. Бо саме він закладає міцний фундамент для впевненого та плідного майбутнього, не тільки вашого, але і майбутнього всієї держави, – сказав Михайло Папієв. – Сьогодні влада дбає про школярів та педагогів не пустими обіцянками, а реальними справами – 30 шкільних автобусів вже сьогодні повезли учнів та вчителів на перші у цьому році заняття, збільшилося застосування сучасних інформаційних технологій у навчанні, поліпшуються матеріально-технічні умови у навчальних закладах”.
На завершення голова облдержадміністрації ще раз привітав усіх із святом Першого дзвоника, вручив вчителям школи №1 почесні грамоти обласної державної адміністрації.

«Вчитель – це той, кому ми зобов’язані своїми перемогами»«Вчитель – це той, кому ми зобов’язані своїми перемогами»«Вчитель – це той, кому ми зобов’язані своїми перемогами»скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше