» » » Вітання начальника Головного управління освіти і науки з Днем знань
Інформація
  • Переглядів: 4480
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-08-2011, 17:23
31-08-2011, 17:23

Вітання начальника Головного управління освіти і науки з Днем знань

Категорія: Навігація / Новини

Шановні освітяни Буковини!

Перше вересня – День знань – завжди яскравий, завжди насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення і кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка!
Це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого, водночас, зі збереженням зв’язку з минулим. У цей день особливо теплими словами вітаю всіх людей, які мають безпосереднє відношення до реформування та здобутків освіти Буковини.
Нам вдалося зробити суттєві кроки на шляху до стабілізації кадрової політики, 100 відсоткового забезпечення навчальних закладів кваліфікованими педагогічними кадрами, демократизовано управлінську діяльність, розроблено та впроваджується у навчально-виховний процес “ Регіональна Концепція виховної діяльності навчальних закладів Чернівецької області на 2011-2015 роки”, при облдержадміністрації створено Громадську раду з питань освіти та виховання, створено комісію з координації культурно-масової роботи в освітянському середовищі, у всіх відділах/управліннях освіти створено та змістовно працюють веб-сайти, оновлено зміст та проведено підписку на газету “Освіта Буковини”, розроблено нове положення про проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та Статут Чернівецького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації “Асоціація працівників дошкільної освіти”.
Дорогі педагоги!

Низький уклін вам за вашу непохитну віру в кожного учня, в кожного з нас. За ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам. За наше минуле, теперішнє і мйбутнє. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя та невичерпної наснаги.
Переконаний, що підняття престижності та рівня оплати праці вчителя має стати реальним виявом шани, державної турботи про працівників освітянської галузі.
Дорогі учні учні та студенти!

Саме освіта та знання є справжнім безцінним надбанням народу, який визначає його потенціал та розвиток на багато десятиліть вперед. Високоосвічені люди – це найцінніший скарб кожної країни. Нехай цей навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихає вашими успіхами, а батьків – гордістю за вас.
Дорога освітянська громадо!

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа, 1 вересня знову зібрало нас у рідному колі.
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

З великою шаною та повагою,
начальник Головного управління освіти і науки Михайло Бауер
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше