Інформація
  • Переглядів: 1600
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-12-2010, 12:42
27-12-2010, 12:42

Робота заради галочки

Категорія: Навігація / Новини

24 грудня 2010 року відбулася колегія відділу освіти Вижницької райдержадміністрації за участю начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайла Йозефовича Бауера та голови Чернівецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Володимира Васильовича Дудчака.

Першочергово слухалося питання вивчення стану контролю і керівництва навчально-виховним процесом у закладах освіти району у між атестаційний період. Н.М.Додяк, заступник начальника відділу освіти Вижницької райдержадміністрації, доповіла, що згідно з наказом відділу освіти від 24.11.2010 №323 «Про перевірку закладів освіти району за наслідками атестації» вивчено стан методичної роботи та проведено моніторинг навчальних досягнень з базових дисциплін учнів шкіл району. Контрольні заміри проведено з української мови, математики, історії, географії, біології, хімії, фізики у 3-11 класах, вивчено стан контролю і керівництва навчально-виховним процесом у Слобода-Банилівській загальноосвітній школі І – ІІ ступенів, Валівській загальноосвітній школі І – ІІ ступенів, Вашківецькій гімназії, Черешенській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів.

Начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації взяв активну участь у обговоренні даного питання. За словами Михайла Йозефовича Бауера робота, яка стосується навчання та виховання дітей, не може бути виконана заради галочки. Головний освітянин області наголосив, що потрібно відходити від формалізму та знаходити реальні можливості вирішення освітніх проблем.

Про діяльність відділу освіти, райметодкабінету, ДНЗ щодо оновлення змісту навчання і виховання дітей та створення умов рівного доступу до якісної дошкільної освіти доповіла методист РМК С.Е.Починок.

Після доповіді методиста директори шкіл отримали від головного освітянина області доручення вивчити можливість відкриття навчально-виховних комплексів для збільшення відсоткового охоплення дітей дошкільною освітою.

Головний спеціаліст відділу освіти Г.І.Гринчук розповіла про стан розгляду звернень громадян у відділі освіти райдержадміністрації.

Заслухавши та обговоривши всі питання порядку денного члени колегії відділу освіти Вижницької райдержадміністрації ухвалили ряд рішень.
Робота заради галочкиРобота заради галочкискачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше