» » » На базі Чернівецької школи відбувся семінар-практикум «Enhancing language qualification of teachers"
Інформація
  • Переглядів: 671
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-02-2017, 09:22
23-02-2017, 09:22

На базі Чернівецької школи відбувся семінар-практикум «Enhancing language qualification of teachers"

Категорія: Новини / Методичні рекомендації / Загальноосвітні навчальні заклади

22 лютого 2017 року на базі Чернівецької загальноосвітньої школи №2 I-III ступенів ім. Ю. Федьковича відбувся семінар-практикум для педагогів, вчителів та викладачів англійської мови з проблеми міжнародної педагогічної сертифікації «Enhancing language qualification of  teachers. Teaching knowledge test- first  step to  international recognition». У семінарі взяли участь вчителі та викладачі іноземних мов міста та області.

 

Про  важливість підтвердження  та підвищення  свого  фахового рівня виступила Світлана Михайлівна  Куриш, завідувач науково-методичного центру ІППОЧО. Світлана Миколаївна Микитюк, в.о.завідувача НМЦ ПТО у Чернівецькій області зупинилась на важливості профільної освіти молоді України, необхідності професійного росту викладачів системи професійно-технічної та фахової освіти. Національний консультант екзаменаційного департаменту Кембріджського університету Дарина Сіжук  та тренер - викладач  Ольга Лисенко  детально розповіли  про  особливості  та переваги Кембриджського іспиту ТКТ - іспиту для викладачів, який перевіряє знання сучасних методик викладання англійської мови.
Дарина Сижук також ознайомила присутніх з видами тестів та їх рівнями, перевагами тих фахівців, хто отримує сертифікати TKT. Вона також розповіла про методику складання  іспиту, пояснила відмінності  між ним та іншими міжнародними іспитами, а також різницею між модулями іспиту, що допоможе правильно вибрати той рівень, де  учасники зможуть  показати  кращі результати. Дарина  окремо зупинилася на типових помилках під час іспиту, детально пояснила методику підготовки. 
Тренер - викладач  Ольга Лисенко провела  мікротренінг, метою якого було заохотити  вчителів  до  складання  TKT, як   способу підтвердження  фахового рівня   шляхом міжнародної акредитації.
Семінар-тренінг  пройшов у невимушеній  доброзичливій атмосфері практичної співпраці. Наприкінці семінару методист продемонструвала необхідну літературу та Інтернет-ресурси  для кращої підготовки до здачі цього іспиту. 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше