» » » Проблема патріотичного виховання молоді набула сьогодні особливої актуальності
Інформація
  • Переглядів: 1800
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-12-2010, 10:32
27-12-2010, 10:32

Проблема патріотичного виховання молоді набула сьогодні особливої актуальності

Категорія: Навігація / Новини

Про це йшлося на обласній нараді-семінарі заступників директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів, яка відбулася а базі вищого професійного училища № 3 м. Чернівців, відповідно до плану роботи Головного управління освіти і науки.

Начальник відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації О.Пономаренко порушила питання національно-патріотичного виховання молоді у професійно-технічних навчальних закладах. "Виховання найефективніше здійснюється через освіту та працю, під час навчально-виховного та виробничого процесу. Саме через освіту та працю йде цілеспрямований процес соціалізації індивіда, його становлення як особистості та громадянина", - наголосила Олена Михайлівна.

Головний спеціаліст відділу Н. Голубяк звернула увагу на те, що проблема вихованості сучасної молоді все частіше розглядається на державному рівні, свідчать про це нормативно-правові документи, якими керуються навчальні заклади. Окремо зупинилася на розпорядженні Чернівецької ОДА від 25.05. 2010 № 304-р "Про удосконалення виховної роботи серед молоді Чернівецької області на період до 2015 року" та заходах на його виконання, затверджених наказом ГУОН ОДА від 02.07.2010 №338.

Методист з проблем виховання обласного інституту післядипломної педагогічної освіти О.Осовська представила презентацію методу проектування виховних заходів з патріотичного виховання, яка зацікавила освітян і надихнула їх на нові ідеї.
Досвідом роботи поділилися заступник директора з виховної роботи Муковоз О.О. та досвідчений вихователь Сінько В.П.

Приємно здивували педагоги ВПУ № 3, які підготували прекрасні виховні позаурочні
заходи "Духовний Олімп України" (викладач Максимюк В.П.), присвячений творчості Ліни Костенко, "Садгора: історія початку рідного міста" (класний керівник Берегій Л.О.), фрагмент заняття гуртка технічної творчості "Українські традиції в оздобленні та побуті" (майстер виробничого навчання Яковлєва К.І.).

Під час обговорення заходів гості дякували педагогам і учням училища, звернули увагу на високу якість проведення виховних заходів.

На завершення наради-семінару були обговорені та затверджені рекомендації щодо удосконалення виховної роботи з патріотичного виховання у професійно-технічних навчальних закладах області.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (6)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше