» » » День Незалежності України в серцях Буковинців
Інформація
  • Переглядів: 1118
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-08-2011, 14:41
23-08-2011, 14:41

День Незалежності України в серцях Буковинців

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні на Центральній площі м.Чернівці, з нагоди святкування Дня Державного прапора у рамках святкування 20-ої річниці Незалежності України, зібралася громада міста, керівники крайової влади та працівники обласних підвідомчих установ під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Георгія Галиця, для урочистого підняття жовто-блакитної символіки. Долучилися до святкового дійства працівники Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, підвідомчих установ, закладів ПТНЗ та ВНЗ.
«Бажаю вам, щоб з кожним роком звання “громадянин України” ставало предметом гордості за свою країну, за свій край, за своє місто, – відзначив Георгій Галиць під час вручення паспортів шістнадцятирічним чернівчанам Василю Омельченку, Юрії Арзуманян, та Любові Бережницькій.
Також на центральній вулиці Чернівців відбувся молодіжний флеш-моб, під час якого буковинська молодь, одягнута у вишиванки, розгорнула 20-метровий прапор України. Участь в патріотичній акції взяли кількасот чернівчан, а також молодь з міста-побратима Конін Республіки Польща.
Секретар міської ради Віталій Михайлішин вручив молодим людям, які народилися 24 серпня, іменні годинники. Вітаючи молоде покоління, за яким майбутнє нашої держави, перший заступник керівника крайової виконавчої влади побажав молодим людям «бути впевненими в сьогоднішньому дні, завтрашньому і повсякденному». – Успіху вам, щастя, підтримки однодумців, ровесників, суспільства і щоб ви відчували себе в Україні людьми гордими, гідними свого звання, які вірять у свою велику перспективу”. Учасники акції випустили в небо жовті та блакитні кульки, які, символізуючи світле майбутнє молодої держави, злетіли у вись під оплески буковинської молоді.
День Незалежності України в серцях БуковинцівДень Незалежності України в серцях БуковинцівДень Незалежності України в серцях БуковинцівДень Незалежності України в серцях БуковинцівДень Незалежності України в серцях Буковинцівскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (20)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше