» » » ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури
Інформація
  • Переглядів: 890
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-01-2017, 12:24
21-01-2017, 12:24

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін

Мова – основний комунікаційний засіб людини. За допомогою мови ми висловлюємо свої думки, мова дає нам можливість спілкуватись. Мова, безумовно, впливає і формує свідомість людини. У кожного народу – своя мовна картина світу, тобто в мові виявляється ментальність, і водночас мова формує, забезпечує оригінальний, неповторний погляд на світ представників різних народностей.

21 січня на базі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей відбувся інтелектуальний захід – ІІІ етапучнівської олімпіади з румунської мови та літератури за участю переможців ІІ етапу з Герцаївського, Глибоцького, Новоселицького, Сторожинецького районів та м. Чернівці.

На урочистому відкритті з вітальним словом до учасників та керівників звернулися: Оксана Шпанюк, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної, середньої, спеціальної освіти та соціального захисту управління освіти і науки Департаменту освіти і науки; Ольга Остафій, голова журі, в.о. начальника відділу дошкільної, загальної, середньої, спеціальної освіти та соціального захисту управління освіти і науки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Галина Руда, заступник директора з навчально-наукової роботи та міжнародних відносин Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат психологічних наук; Лілія СерафимівнаГоворнян, методист науково-методичного центру суспільно-гуманітарних дисциплін ІППО ЧО; Марина Семанюк, директор Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.

Оксана Шпанюк у своєму виступі передала вітання від директора Департаменту освіти і науки Оксани Михайлівни Палійчук, побажала успіхів у відповідальному конкурсі: «Тут зібралися найкращі знавці румунської мови, ті, хто робить гідний внесок у її розвиток. Наснаги Вам та досягнення найвищих результатів.»

«Сьогодні юна інтелектуальна еліта Буковини змагатиметься на ІІІ етапі учнівської олімпіади з румунської мови та літератури. Приємно, що в Україні проводиться багато заходів, присвячених саме румунській мові. Мова – це характер народу.

Унійвідбитойогонаціональнізвичаї, побутнахили. Мова – цеще й історія народу!», – підкреслила Ольга Романівна, яка також побажала учням терпіння, міцних знань та перемоги.

Галина Руда також радо долучилася до привітань тих, кого об’єднало це інтелектуальне змагання, передала вітання від директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Григорія Івановича Біляніна та колег, які супроводжують проведення олімпіади. «Олімпіада – стартовий майданчик до подальших інтелектуальних звершень. Як і на кожному конкурсі, сьогодні є ті, хто вперше беруть у ньому участь, і більш досвідчені, для яких олімпіада – це вже більш усвідомлений вибір особистісної та, імовірно, професійної траєкторії.» Галина Василівна також щиро подякувала наставникам та побажала мудрості і оптимізму у підтримці учнівської молоді.

По завершенні урочистого відкриття учасники олімпіади приступили до виконання конкурсних завдань.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (55)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше