Error: Incorrect password!
Віртуальна школа з математики » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
Інформація
  • Переглядів: 1008
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-12-2016, 11:02
28-12-2016, 11:02

Віртуальна школа з математики

Категорія: Новини / Віртуальна школа

Усім відомо, що математика дуже важлива наука, яка застосовується у багатьох сферах нашого життя. Завдяки математичним знанням і навичкам ми вирішуємо не тільки арифметичні задачі. Ця наука дозволяє розвивати гнучкість розуму, що потрібно для прийняття об'єктивного рішення будь-якої задачі. Адже це не лише завдання математичного характеру, а й різні життєві ситуації, які потребують розгляду «під різними кутами». Щоб зрозуміти, пізнати сутність проблеми, потрібно розглянути її з усіх сторін, що можливо завдяки уяві.

27 грудня 2016 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося шосте онлайн-заняття у рамках «Віртуальної школи» з математики.

Урок провела Ольга Ярославівна Біляніна, методист науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППОЧО. Темою онлайн-уроку визначена «Арифметична і геометрична прогресії».

Метою онлайн-заняття передбачено розвиток вміння застосовувати основні поняття з математики; розширення, поглиблення базового змісту навчання, оновлення формату самовдосконалення педагогів і учнів, удосконалення підготовки випускників закладів освіти області до ЗНО.

Спершу Ольга Ярославівна навела учням доречну цитату В.Сухомлинського: «Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам змусити себе до праці і сам вимагати її від себе».

На занятті був перехід від теоретичних до практичних завдань. У практичному матеріалі був зроблений акцент на найважливіших аспектах, які потрібно знати у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

Методистом був охарактеризований кількісний розподіл завдань сертифікаційної роботи за формами, розподіл тестових завдань за складністю. Згодом Ольга Біляніна розповіла чим важливі числові послідовності, їхній загальний вигляд та способи завдання числової послідовності (аналітичний, рекурентний, описовий (словесний), графічний, табличний).

Також згадані були числа Фібоначчі, характеристична властивість арифметичної та геометричної прогресії, їхні властивості, загальний вигляд n-го члена арифметичної та геометричної прогресії.

Ольга Ярославівна показала різні способи розв’язку завдань, навела найцікавіші приклади завдань зовнішнього незалежного оцінювання з минулих років.

Насамкінець методист окреслила психометричні характеристики завдань сертифікаційної роботи та на домашнє завдання дала одинадцятикласникам самостійну роботу.

Ольга Біляніна щиро подякувала усім за увагу, побажала успіхів та великого бажання й натхнення при вивченні великої науки математики, Божої благодаті, миру та здоров’я.

 

 

 


 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!