Error: Incorrect password!
Новорічно-Різдвяний вернісаж народного художнього колективу «Юний дизайнер» » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » » Новорічно-Різдвяний вернісаж народного художнього колективу «Юний дизайнер»
Інформація
  • Переглядів: 730
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-12-2016, 10:29
28-12-2016, 10:29

Новорічно-Різдвяний вернісаж народного художнього колективу «Юний дизайнер»

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

Новорічно-Різдвяний вернісаж народного художнього колективу «Юний дизайнер», яким керує Алла Руснак, вже давно став найулюбленішим святом всіх, хто небайдужий до мистецтва, для кого очікування новорічних свят – це найактивніша пора року. Адже кожний вихованець гуртка дуже ретельно готується до зустрічі Нового року, щоб приємно здивувати не тільки своїх родичів, друзів, одногрупників а, мабуть, і самого себе. Отож, 24 грудня у обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» гостинно відкрились двері 19-го за рахунком Новорічного вернісажу. І, як завжди, виставка виявилась дивовижною та казковою, адже на ній були представлені найнесподіваніші творчі роботи: чудові новорічні сувеніри, ялинкові прикраси, роботи для святкового оформлення новорічного інтер’єру, дизайнерські прикраси та найулюбленіше – символ наступаючого року – вогняний півень, який був виконаний найрізноманітнішими техніками. Не менш цікавим виявився і живопис, виконаний на полотні у великих форматах: натюрморти з новорічною тематикою, зимові пейзажі, казкові персонажі та маленькі улюбленці.

Цьогоріч гурток поповнився групою початкового рівня, в якій найменшому учаснику – 4 роки, а найстаршому – 9. Але, незважаючи на те, що гурток дітки відвідують лише 3 місяці, їх творчі роботи виглядали так само достойно, як і старших товаришів. І саме в цьому криється феномен педагога – Алли Леонідівни Руснак, яка в кожній дитині легко і впевнено розкриває талант, розвиває її творчі здібності, підкреслюючи індивідуальність кожного вихованця.

Привітати учасників вернісажу прийшло чимало гостей. З теплими словами подяки до керівника гуртка та її вихованців звернувся М.М.Шкрібляк, директор учбово-методичного центру культури Буковини, Заслужений діяч мистецтв України, зазначивши, що студія є унікальною та самобутньою не тільки на теренах краю, але й України. Микола Миколайович підкреслив неабиякий талант Алли Леонідівни – керівника, спроможного виховувати креативних, розкутих у своїй творчості вихованців впродовж багатьох років. Творчі роботи юних дизайнерів привертають своєю надзвичайною теплотою і щирістю та, водночас, неабиякою технічністю виконання.

Директор Центру Лада Василівна Касьянчук підкреслила надзвичайно успішну участь гуртка у престижних обласних та всеукраїнських виставках та конкурсах. Користуючись нагодою, Лада Василівна вручила вихованцям гуртка дипломи Українського державного центру позашкільної освіти за перемогу у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Знай і люби свій край» та Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Україна – європейська держава».

Серед гостей свята були й вихованці гуртків Центру: вокального гуртка «Дивограй» (керівник Ю.С.Гончар) та театру дитячої моди «ЛукБук» (керівник О.В.Гафійчук), які привітали юних дизайнерів своїми мистецькими номерами.

Завітавши на Вернісаж народного художнього колективу «Юний дизайнер» кожний отримав найголовніше – насолоду від спілкування з справжнім мистецтвом та святковий настрій.

 

 

 

 

Новорічно-Різдвяний вернісаж народного художнього колективу «Юний дизайнер»

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!