Вихованці Чернівецької обласної ДЮСШ відзначилися на Різдвяному фестивалі з вільної боротьби в Калуші » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації

• Автор: Moderator
  • Дата: 20-12-2016, 14:09
20-12-2016, 14:09

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

14 – 16 грудня 2016 р. в м.Калуші відбувся Х ювілейний Всеукраїнський Різдвяний фестиваль з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь команди з 9 областей України та одна команда з Молдови. Загалом 250 учасників виборювали нагороди турніру.

Вдало виступили на цих змаганнях учні Чернівецької обласної ДЮСШ.

Серед дівчат, у ваговій категорії до 60 кг., І місце посіла Валерія Прокоп’юк.

Серед юнаків, у ваговій категорії до 28 кг,. рівних не було Дмитру Клепаку, який впевнено виборов І місце, а його старший брат Валентин став переможцем у ваговій категорії до 38 кг.

Бронзову нагороду турніру у ваговій категорії до 35 кг. здобув Михайло Мороз.

Тренуються юні спортсмени під керівництвом старшого тренера-викладача відділення вільної боротьби Чернівецької ОДЮСШ Сергія Одинака.

Переможці та призери турніру були нагороджені дипломами, медалями, цінними подарунками та грошовими винагородами.

Щиро вітаємо юних спортсменів та бажаємо подальших перемог на борцівському килимі.