Error: Incorrect password!
Відбувся семінар щодо ефективного управління освітою в об’єднаних територіальних громадах » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » » Відбувся семінар щодо ефективного управління освітою в об’єднаних територіальних громадах
Інформація
  • Переглядів: 1198
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-12-2016, 13:20
20-12-2016, 13:20

Відбувся семінар щодо ефективного управління освітою в об’єднаних територіальних громадах

Категорія: Новини / Слайдер

Сьогодні, 20 грудня, у рамках шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», спільно з МОНУ та за підтримки ДОН Хмельницької обласної державної адміністрації, на базі Чернівецького центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся семінар у форматі «рівний рівному» на тему «Ефективне управління освітою в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ). Від створення органу управління до реалізації плану оптимізації мережі шкіл».

У семінарі взяли участь: Ігор Богатирець, заступник голови обласної державної адміністрації;Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; голови та відповідальні за освіту об’єднаних територіальних громад, представники Департаменту освіти і науки, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та комунального закладу «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області».

Ігор Богатирець висловив думку, що об’єднання територіальних громад — це процес демократизації суспільства, який нам необхідно пройти, але при цьому слід забезпечити послідовність і логічність у здійсненні важливих перетворень.

Оксана Палійчук ознайомила присутніх із роботою, яка здійснюється в напрямку ефективного управління освітою в об’єднаних територіальних громадах Буковини.

Учасники заходу ознайомилися із функціями управління освітою в громадах, принципами та алгоритмом оптимізації мережі шкіл. Експерти проекту акцентували увагу на тому, що важливим елементом модернізації системи освіти в громадах є вивчення усіх її параметрів, починаючи від демографічних прогнозів до інфраструктурного стану приміщення школи.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!