» » » «Вимоги до керівників закладів освіти області зростатимуть!»
Інформація
  • Переглядів: 2015
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-08-2011, 16:52
1-08-2011, 16:52

«Вимоги до керівників закладів освіти області зростатимуть!»

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні відбулася апаратна нарада Головного управління освіти і науки.
На порядку денному розглядалися наступні питання: «Про стан підготовки закладів освіти обласного підпорядкування до нового навчального року та осінньо-зимового періоду», доповідав начальник групи по господарському обслуговуванню та аудиту установ освіти області Ю.Ю.Стінський; «Про стан забезпечення підручниками учнів ЗНЗ області», доповідав директор ІППОЧО Г.І.Білянін; «Про хід фінансування ремонтно-будівельних робіт в закладах освіти обласного підпорядкування (повторно)», доповідала начальник відділу економіки та соціального розвитку Ф.М.Петихачна.
Михайло Бауер особливу увагу звернув на стан підготовки закладів освіти до нового навчального року. «Ми плідно працюємо. І зроблено чимало: станом на 1.09. 2011 року ми здаємо в експлуатацію дві нові загальноосвітні школи (с.Молодія Глибоцького району та с.Кам’яна Сторожинецького району); завдяки Голові Чернівецької ОДА Михайлу Папієву, область отримає 30 шкільних автобусів; у Буковинському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою (м.Новодністровськ) здано в експлуатацію новий спальний корпус; відкрито чимало дошкільних установ», – наголосив Михайло Йозефович.
В черговий раз, начальник Головного управління відзначив що, – «До початку нового навчального року в кожному гуртожитку професійно-технічного училища повинно бути по 10 зразкових кімнат. Це питання знаходиться на моєму особистому контролі».
Належну увагу М.Й.Бауер приділив і питанню створення освітніх округів, адже на даний момент, це одне із актуальних питань розвитку освіти Буковини. «Ми маємо створених 10 округів. В стадії створення ще 18. Тобто, до 1 вересня на теренах нашого краю будуть діяти 28 освітніх округів», – зазначив Михайло Йозефович.
За результатами наради Михайло Бауер дав доручення відповідним працівникам.
Нагадаємо, доручення будуть розміщені завтра на сайті ГУОН ОДА у рубриці «Доручення начальника Головного управління освіти і науки».скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше