Інформація
  • Переглядів: 4028
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-07-2011, 13:25
30-07-2011, 13:25

Школа — батьки — громада

Категорія: Навігація / Новини

З ініціативи голови Кіцманської РДА Олега Унгуряна на Кіцмащині протягом 28-30 липня зорганізовано ознайомлення батьківської громадськості з освітніми установами району та організацією співпраці: школа — батьки — громада, щоб представники батьківських комітетів з усіх шкіл району на власні очі змогли побачити, як підготувалися ЗНЗ до початку навчального року.
Розпочали із однієї з найкращих шкіл — Реваківського ЗНЗ, який очолює заслужена вчителька України Зірка Рошко. Вона поінформувала батьків, що всі роботи в школі проводяться спільними зусиллями учнів, педагогів, батьків, сільської влади. Так, було вирішено проблему заміни старих вікон на металопластикові. Незважаючи на скрутний час, батьківський комітет погодився допомогти і 1 вересня школа зустріне з новими вікнами.
Багато цікавого дізналися батьки, побувавши в Оршовецькому ЗНЗ, Неполоківському, де розташований і дошкільний навчальний заклад, Драчинецькому, в якому протягом двох останніх років дирекція, залучивши кошти батьків, сільської громади, а також Міжнародних проектів ООН і „Відродження”, провела кардинальні зміни в класах, коридорах, кімнатах санітарної гігієни. Побували батьки і на новобудові Лужанського ЗНЗ.
«Мета таких поїздок – щоб батьки побачили, що в школах, де є співпраця батьків, педагогічного колективу, місцевого самоврядування – є і хороший результат. Ми прагнули показати школу, ще не готову до нового навчального року, а в робочому режимі, а також і ті школи, наприклад у Глиниці, які потребують будівництва.», – зазначив начальник відділу освіти РДА Віктор Колісник.
Як поділилися думками представники батьківського комітету Світлана Петращук з Кіцманя та Григорій Куриш з Лужан, такі започатковані об’їзди дають можливість побачити в яких умовах навчаються діти в інших школах, дечому повчитися і поділитися своїм досвідом.
З учасниками об’їзду зустрілися голова Кіцманської РДА Олег Унгурян та заступник голови РДА Валентина Рухтурак.

Школа — батьки — громада
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (6)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше