» » » Завершилась ІІ профільна зміна в таборі «Буковинка»
Інформація
  • Переглядів: 7109
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-07-2011, 14:30
29-07-2011, 14:30

Завершилась ІІ профільна зміна в таборі «Буковинка»

Категорія: Навігація / Новини

Завершилась ІІ профільна зміна в спортивно-оздоровчому таборі «Буковинка» Чернівецької обласної ДЮСШ. Протягом зміни, з 5 по 25 липня 2011 року, в таборі відпочивали 165 учнів-спортсменів з 5 дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Табір працював згідно затвердженого плану виховної роботи, який складається з урахуванням побажань дітей та насичений різноманітними культурно-розважальними заходами та спортивними змаганнями.
Так, організовано та проведено розважальні конкурси: «Міс Буковинка», «Містер Буковинка», «День індіанця», «КВК» та ін.
Формування естетичних смаків дітей впроваджується через залучення їх до участі в конкурсах малюнків «Табір очима дітей», «Загонової газети» карикатури, малюнку на асфальті, виробів з пластиліну, аплікації, конкурсу ікебани.
На футбольному полі табору цікаво та весело було проведено спортивне свято «Веселі старти», де діти з усіх загонів демонстрували свою спритність та швидкість в різноманітних естафетах.
Відповідно до Положення про проведення спартакіади табору та плану роботу проведено змагання з 8 видів спорту: шашок, шахів, волейболу (команди юнаків та дівчат старшої вікової групи), футболу (юнаки старшої та молодшої вікової групи), піонерболу (змішані команди юнаків та дівчат молодшої вікової групи), легкоатлетичного кросу, настільного тенісу та багатоборства (юнаки та дівчата старшої та молодшої вікової груп). Проведено бесіди на теми: «Культура поведінки в їдальні, на естраді, т/майданчику, у поході тощо», «Молодість та косметика», «Знай, люби і бережи свій край», «Спілкування дівчат і хлопців на засадах дружби».
Під час відпочинку діти також здійснювали піші екскурсії берегом Дністра. Особливо запам’яталась та сподобалася дітям екскурсія до чоловічого монастиря села Кулівці.
Крім змагань та конкурсів, з метою підвищення спортивної майстерності учнів в обраному виді спорту, в таборі щоденно проводились дворазові тренування.
З нагоди відкриття та закриття табірної зміни проведено святкові концерти, на які вихованці табору за допомогою вихователів та вожатих готували власні художні номери.
Переможці та призери всіх конкурсів та спортивних змагань були нагороджені дипломами та цінними подарунками.
Вся робота табору була направлена на створення в дитячому колективі життєрадісної атмосфери, забезпечення змістовного оздоровлення та відпочинку, задоволення духовних потреб дітей та підлітків, зміцнення здоров’я, розвитку та вдосконалення фізичних здібностей.

Завершилась ІІ профільна зміна в таборі «Буковинка»
Завершилась ІІ профільна зміна в таборі «Буковинка»
Завершилась ІІ профільна зміна в таборі «Буковинка»
Завершилась ІІ профільна зміна в таборі «Буковинка»
Завершилась ІІ профільна зміна в таборі «Буковинка»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше