» » » «Ми повинні працювати на високому рівні і з перспективою на майбутнє!»
Інформація
  • Переглядів: 1274
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-07-2011, 16:56
25-07-2011, 16:56

«Ми повинні працювати на високому рівні і з перспективою на майбутнє!»

Категорія: Навігація / Новини

25 липня 2011 року відбулася апаратна нарада Головного управління освіти і науки.
На порядку денному розглядалися питання: «Про підготовку до Крайових зборів», доповідав начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної роботи та виховної роботи Ю.М.Куриш; «Про хід фінансування ремонтно-будівельних робіт в закладах освіти обласного підпорядкування (повторно)», доповідала начальник відділу економіки та соціального розвитку Ф.М.Петихачна.
Під час наради, Михайло Бауер підвів підсумки роботи Головного управління освіти і науки за минулий тиждень, зокрема:
- було проаналізовано стан підготовки закладів освіти Герціївського, Хотинського районів та спецшкіл м.Чернівців обласного підпорядкування до нового навчального року;
- підведено підсумки по робочих нарадах з директорами районних шкіл (Герцаївського та Хотинського районів) щодо створення та належної роботи освітніх округів.
Михайло Йозефович звернув особливу увагу на стан передплати обласної інформаційно-методичної газети «Освіта Буковини» та газети «Освіта України». «У кожній школі, у кожному садочку повинна бути наша газета, а також «Освіта України». Нам необхідно зробити все, щоб наша газета стала провідною», – наголосив начальник Головного управління.
Сьогодні управління освіти і науки посилено працює над створенням та удосконаленням роботи освітніх округів. На базі Хотинського району створено експериментальний майданчик Інституту післядипломної педагогічної освіти, який буде займатися виключно вивченням проблем освітнього округу.
М.Й.Бауер зауважив, – «Я не задоволений ходом підготовки ремонтно-будівельних робіт в освітніх закладах. Нам необхідно прискорити темпи і роботи все ідеально: від електрики до підлоги. Ми повинні працювати на високому рівні і з перспективою на майбутнє!».
За результатами наради начальник Головного управління дав доручення відповідним працівникам, які, нагадаємо, будуть розміщені на сайті у рубриці «Доручення начальника ГУОН ЧОДА».скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше