» » » «З 1 вересня цього року на Буковині буде функціонувати 28 освітніх округів»
Інформація
  • Переглядів: 1523
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-07-2011, 10:51
25-07-2011, 10:51

«З 1 вересня цього року на Буковині буде функціонувати 28 освітніх округів»

Категорія: Навігація / Новини

22 липня 2011 року на телеканалі «Буковина» відбувся прямий ефір з начальником Головного управління освіти і науки Чернівецької ОДА Михайлом Бауером.
Під час ефіру було обговорено наступні питання: «Про результати роботи в минулому навчальному році», «Про інноваційні процеси, які будуть запроваджені у новому навчальному році», «Про особливості нових Державних стандартів початкової загальної освіти», «Про дошкільну освіту 5-річок», «Про Крайові збори які будуть присвячені розвитку дошкільної і початкової освіти», «Про попередні результати цьогорічної вступної кампанії», «Кредит на здобуття освіти», а також «Про підготовку закладів освіти області до нового навчального року та опалювального сезону», «Про програму «Шкільний автобус», «Про оздоровчу кампанію 2011».
Михайло Йозефович, відповідаючи на запитання, відзначив, – «У наступному навчальному році ми плануємо розширити мережу дошкільних навчальних закладів шляхом відновлення, реконструкції та відкриття нових будівель ДНЗ, а також за рахунок реорганізації малочисельних шкіл у навчально-виховні комплекси. Ми будемо впроваджувати дослідницько-експериментальні роботи у школах-інтернатах області з метою підвищення рівня соціальної адаптації дітей з особливими потребами. Також, дуже важливим чинником для освіти краю є впровадження інноваційних інформаційних технологій, здійснення комплексної інформатизації освіти області через створення інформаційно-навчального середовища, запровадження новітніх інформаційних технологій у навчальний процес, систему тестового оцінювання знань, автоматизацію управління освітньої галузі, що ми і плануємо удосконалити у 2011/2012 навчальному році. Сьогодні Головне управління працює над створенням освітніх округів. І вже з 1 вересня цього року в області буде функціонувати 28 освітніх округів».
Впродовж телепередачі «Студія А3», начальник Головного управління освіти і науки відповідав на запитання глядачів, яких цікавило: фізична зарядка та обладнання спортивних куточків у школах; надання кредиту на здобуття освіти, структура навчального року, звільнення педагогічних працівників - пенсіонерів тощо
Михайло Бауер дав ґрунтовні та вичерпні відповіді на всі запитання. Всі зауваження та пропозиції взято до уваги, по певним питанням начальник управління відповідним працівникам дав доручення.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше