» » » Михайло Бауер з робочим візитом побував на Герцаївщині
Інформація
  • Переглядів: 2938
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-07-2011, 16:40
22-07-2011, 16:40

Михайло Бауер з робочим візитом побував на Герцаївщині

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні в Герцаївському районі з робочою поїздкою перебував начальник Головного управління освіти та науки облдержадміністрації Михайло Йозефович Бауер. Основною метою поїздки було вивчення стану підготовки закладів освіти району до нового навчального року. Зокрема, очільник освітньої галузі області спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Василем Іванеску та начальником відділу освіти райдержадміністрації Марією Візітів вивчили хід робіт в Острицькій ЗОШ І-ІІІ ст., Тернавському НВК, Куликівській ЗОШ І-ІІ ст., Молницькій ЗОШ І-ІІІ ст. та районному ліцеї ім. Г. Асакі.
Під час спілкування з педагогічними колективами, начальник Головного управління освіти і науки ОДА підкреслив, – «Серед основних пріоритетних завдань галузі освіти, визначених Міністерством освіти та науки України, є подальший розвиток системи дошкільної освіти та активне впровадження в школах інформаційно-комунікативних технологій. Він зазначив, що на сьогодні існує багато можливих варіантів охоплення дітей дошкільною освітою, серед яких – створення при школах дошкільних груп з короткотривалим перебуванням, надання дошкільних освітніх послуг за місцем проживання. Отже, необхідно здійснити детальний аналіз, обрати оптимальний варіант для кожного населеного пункту та забезпечити в кінцевому результаті максимальне охоплення дітей дошкільного віку навчанням (не менше 75%)». При цьому, Михайло Бауер рекомендував, за необхідності, здійснювати перепрофілювання шкіл у навчально-виховні комплекси.
Перебуваючи на Герцаївщині, М.Й.Бауер поінформував, – «Незабаром в район надійдуть 3 нові шкільні автобуси, що дозволить повністю вирішити питання підвозу учнів до шкіл», та дав доручення розробити ефективні графіки і маршрути руху шкільних автобусів.
Відвідуючи заклади освіти Герцаївського району, головний освітянин області звертав увагу і на облаштування шкільних вбиралень, впорядкування та благоустрій прилеглих до шкіл територій, акцентував увагу на важливості організації змістовного та активного відпочинку учнів під час шкільних перерв, грамотної та поступової адаптації до навчального процесу першокласників. «Активними темпами змінюються на краще Молницька ЗОШ І-ІІІ ст., Тернавський НВК та районний ліцей ім. Г.Асакі, в яких впродовж року було суттєво вдосконалено матеріально-технічну базу, переобладнано та капітально відремонтовано низку кабінетів, здійснено значний обсяг внутрішнів та зовнішніх робіт», – відмітив Михайло Йозефович.
В с.Куликівка начальник Головного управління особисто ознайомився з ходом будівництва нової Куликівської школи-сад. Вивчено перспективу реконструкції та добудови Тернавського НВК, де на сьогодні визріла потреба у чотирьох додаткових класних приміщеннях, відсутній спортзал, а майстерня та їдальня розташовані у пристосованих приміщеннях.
В результаті поїздки, керівник освітньої сфери області вивчив тенденції та перспективи розвитку системи закладів освіти району, дав низку конкретних рекомендацій по вирішенню їх проблем та виведення освітніх послуг на якісно-новий рівень.

Михайло Бауер з робочим візитом побував на Герцаївщині
Михайло Бауер з робочим візитом побував на Герцаївщині
Михайло Бауер з робочим візитом побував на Герцаївщині
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше