» » » «Хотинський район має стати флагманом розвитку освітніх округів»
Інформація
  • Переглядів: 3465
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-07-2011, 09:25
22-07-2011, 09:25

«Хотинський район має стати флагманом розвитку освітніх округів»

Категорія: Навігація / Новини

21 липня поточного року начальник Головного управління освіти і науки провів робочу нараду, на базі Хотинського районного відділу освіти, щодо створення освітніх округів в умовах профілізації старшої школи.
На зустрічі були присутні: голова Хотинської РДА – Юрій Михайлович Юзва, заступник голови районної ради – Тетяна Іванівна Кравецька, директор ІППОЧО – Григорій Іванович Білянін, начальник районного відділу освіти – Олександр Васильович Плаксивий, методист ІППОЧО – В.П.Боднар, працівники відділу освіти та директори навчальних закладів Хотинського району.
«Сьогодні існує хибна думка, що створення освітніх округів – це один із напрямів оптимізації. Це зовсім не так. Завдяки освітнім округам ми дамо дитині більш поглиблене вивчення того чи іншого предмету. Для нас – запити, потреби дитини – найголовніше», – зауважив Михайло Йозефович. І додав – «На базі Хотинського району ми створили експериментальний майданчик від Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, який буде займатися виключно вивченням проблем освітнього округу».
За словами начальника районного відділу освіти О.І.Плаксивого, робота по створенню освітніх округів у Хотонському районі ведеться вже близько 10 років. Сьогодні, основне завдання педагогів Хотинщини – всі навчальні заклади, які об’єднані в округи повинні надавати якісні освітні послуги.
«Створення освітніх округів – це серйозна і досить важка робота. Будь-яку справу можна або зробити, або спаплюжити. Тому, ми повинні крок за кроком створювати такі округи, чітко окреслити схему та напрацьовувати базу. Необхідно взяти до уваги те, що освітні округи – це не тільки об’єднання шкіл, а й позашкільні заклади освіти також», – відмітив Михайло Бауер.
Начальник Головного управління наголосив на тому, що на належному рівні повинна здійснюватися і роз’яснювальна робота серед дітей, батьків, громадськості.
В.П.Боднар, який очолив експериментальний майданчик, розповів присутнім про етапи створення освітніх округів, критерії методичної роботи. Він зазначив, що у кожному окрузі мають бути створені своя методична рада та модель роботи, а що стосується навчального плану, то він повинен бути єдиним для всіх.
Важливою у даній роботі є діагностика, робота психологічної служби. Необхідно чітко визначити нахили, погляди, таланти кожної дитини. В результаті чого, буде видно, за яким профілем їй краще навчатися.
«Станом на 1 вересня 2011 року в Хотинському районі повинні розпочати роботу, як мінімум, три освітні округи!» – зазначив начальник Головного управління освіти і науки Чернівецької ОДА.
За результатами наради Михайло Йозефович відповідним працівникам дав доручення.

«Хотинський район має стати флагманом розвитку освітніх округів»
«Хотинський район має стати флагманом розвитку освітніх округів»
«Хотинський район має стати флагманом розвитку освітніх округів»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше