» » » Про роботу ІІ зміни обласного наметового табору вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків ПНЗ області
Інформація
  • Переглядів: 1524
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-07-2011, 17:06
12-07-2011, 17:06

Про роботу ІІ зміни обласного наметового табору вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків ПНЗ області

Категорія: Навігація / Новини

З 20 червня по 4 липня 2011 року в м.Сторожинець (територія колишнього військового полігону) працювала ІІ зміна наметового табору для вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків обласних позашкільних закладів, під час якої відпочило 260 дітей з усіх районів області, м. Чернівців. Учасникам табору було запропоновано цікаву спортивну і розважальну програму.
Відповідно до плану зміни відбувалися 55 обласні змагання з пішохідного туризму, 8 обласні змагання з велосипедного туризму, обласна краєзнавча олімпіада, а також 4 обласний краєзнавчий зліт та обласні змагання юних рятувальників МНС «Школа безпеки».
21 червня 2011р. відбулося урочисте відкриття, де були присутні почесні гості: Ю.М.Куриш начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, В.П.Троцюк, фахівець з охорони праці ГУОН ОДА, П.М.Брижак, голова Сторожинецької районної ради, В.І.Багрій, начальник відділу освіти Сторожинецької райдержадміністрації, М.О.Юрійчук, начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області, полковник, В.М.Бідяк, директор Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості, А.П.Дудка, директор Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді М.І.Каліструк, директор Новоселицького районного центр спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Гості ГУОН ОДА, Сторожинецького та Новоселицького районів презентували учасникам наметового табору цінні подарунки.
Призерами 8 обласних змагань з велосипедного туризму стали представники: Глибоцького району – І місце, Глибоцького ЦТКСЕУМ – ІІ, Сокирянського району – ІІІ.
Трійка лідерів на 55 обласних змаганнях з пішохідного туризму визначилася в такому порядку: І місце – м. Чернівці, ІІ – Глибоцький район, ІІІ – Сторожинецький район.
У рамках ІІ зміни наметового табору проходила обласна краєзнавча олімпіада серед вихованців позашкільних навчальних закладів області. У роботі олімпіади взяли участь 37 гуртківців, які боролися за перемогу у 3 номінаціях: географія, історія, правила змагань зі спортивного туризму. Перемогу здобули: Путильський район (ІІІ місце), Новоселицький район (ІІ місце) та Хотинський район (І місце). Не брали участь в олімпіаді представники Герцаївського району.
Програма краєзнавчого зльоту складалась з роботи творчих майстерень та конкурсної програми. Творчі майстерні працювали по секціях: географія та геологія, історія та археологія, фольклор та етнографія, екологія. На кожній секції учасники захищали наукові роботи, написані ними протягом навчального року. Переможцями стали гуртківці Глибоцького району, вихованці гуртків Глибоцького ЦТКСЕУМ та Хотинського району зайняли ІІ І ІІІ місця відповідно.
У конкурсній програмі кращі роботи були представлені гуртківцями Глибоцького району, другими стали вихованці Глибоцького ЦТКСЕУМ, треті – гуртківці Сторожинецького ЦДЮТ.
За результатами двох видів журі визначило переможців. Перше загальнокомандне місце посіли краєзнавці Глибоцького району, друге – Глибоцького ЦТКСЕУМ, третє – гуртківці Сторожинецького району. Не брали участь у зльоті представники Герцаївського, Кіцманського районів та м. Новодністровськ.
Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями, кубками та призами Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації та обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
Наразі розпочалася робота ІІІ табірної зміни.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше