Інформація
  • Переглядів: 1278
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-07-2011, 11:12
12-07-2011, 11:12

Оздоровлення у «Калинці» триває

Категорія: Навігація / Новини

Сто сімдесят п’ять дітей у супроводі вожатих, вихователів 7 липня 2011 року урочисто відкрили другу зміну в дитячому оздоровчому таборі «Калинка» Новоселицького району. Розділили радість з дітьми заступник голови районної державної адміністрації Юрій Стаднічук , начальник відділу комунальної власності районної ради Микола Обершт, заступник начальника відділу освіти Оксана Обершт, радник начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Марія Синжерян, директор міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Євгенія Бойко. Під час урочистої лінійки, присвяченої відкриттю другої табірної зміни, представники виконавчої та представницької влади побажали дітям, зміцнити здоров’я, активно відпочити у колі своїх однолітків, взяти участь у цікавих культурно-спортивних заходах і вручили подарунки.
Мешканці табору із задоволенням приймали на святі своїх друзів-вихованців обласного центру "Юність Буковини" разом з їх керівниками Людмилою Кірнадз, Оксаною Дирдою та Олександром Богославцем, які є бажаними гостями табору. Вони подарували свої пісні та танці. Також сюрпризом для дітей був виступ вихователів, які представили музично-танцювальну композицію.
У таборі розписана буквально кожна хвилина: ігри, змагання, вікторини в розкладі слідують один за одним. На дітей чекають цікаві програми з різноманітними екскурсіями, конкурсами і спортивними змаганнями, відвідування комп’ютерного клубу та бібліотеки, веселі дискотеки – про це подбають досвідчені педагоги, які організовуватимуть відпочинок дітей.
Свято завершилось загальнотабірною піснею, яку співали всі присутні.
Діти запросили гостей на екскурсію по святковому прибраному табору.
Оздоровлення у «Калинці» триваєОздоровлення у «Калинці» триваєОздоровлення у «Калинці» триваєОздоровлення у «Калинці» триває


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (92)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше