» » » ОКСАНА ПАЛІЙЧУК: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ШУКАЄ ОПТИМАЛЬНІ ШЛЯХИ ДЛЯ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОПОРНИХ ЗАКЛАДІВ ТА ЗБІЛЬШЕННЯ ЇХ МЕРЕЖІ
Інформація
  • Переглядів: 1013
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-04-2016, 17:28
8-04-2016, 17:28

ОКСАНА ПАЛІЙЧУК: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ШУКАЄ ОПТИМАЛЬНІ ШЛЯХИ ДЛЯ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОПОРНИХ ЗАКЛАДІВ ТА ЗБІЛЬШЕННЯ ЇХ МЕРЕЖІ

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 8 квітня 2016 року, на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області за ініціативи керівництва Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  відбулася вебінар-нарада з керівниками органів управління освітою, головами об’єднаних територіальних громад, заступниками голів райдержадміністрацій. 
Відкрила нараду директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Палійчук. Очільник освіти області детально ознайомила учасників онлайн-засідання  з організацією проведення І та ІІ етапів обласного конкурсу «Кращий проект опорного закладу». Зокрема, Оксана Михайлівна роз’яснила зміст та завдання втілення «Проекту опорного закладу», умови організації ІІ етапу «Проекту опорного закладу», представлення керівниками органів управління освітою, об’єднаних територіальних громад матеріалів щодо плану розвитку опорного закладу, презентації, обґрунтування квалімеричної оцінки. Розтлумачила критерії оцінювання, повідомила про терміни реалізації Плану розвитку опорного закладу – 2016  – 2018 роки. 
Про організацію забезпечення підручниками для 4-7 класів органами управління освітою доповіли Богачик Тамара Степанівна, заступник директора з наукової-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та Гринчук Марія Володимирівна, начальник відділу економіки, бухгалтерського обліку та звітності управління ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
Про особливості замовлення, виготовлення та видачі документів про освіту випускникам 9, 11 класів у 2015-2016 навчальному році, доповів Немеш Віктор Васильович, начальник відділу організаційно-правового забезпечення та кадрової роботи. Він окреслив головні умови проведення цієї процедури та наголосив на необхідності термінового виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24. 03. 2016 року № 319. 
Під час діалогу керівники органів управління освітою, голови об’єднаних територіальних громад, заступники голів райдержадміністрацій мали можливість задати питання очільнику освіти Буковинського краю, які їх хвилюють.  Оксана Михайлівна дала вичерпні відповіді на всі питання та побажала плідної співпраці. 
Зустріч з освітянами області пройшла у  руслі  конструктивного та змістовного діалогу, у ході якого було обговорено альтернативні рішення для покращення роботи освітньої галузі Чернівеччини.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше