Інформація
  • Переглядів: 970
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 27-02-2016, 12:27
27-02-2016, 12:27

Бути хіміком – престижно!

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

Сьогодні, 27 лютого 2016 року, на базі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей стартував І тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. 
Заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Галина Руда привітала переможців ІІ етапу олімпіади з хімії та представила членів організаційного комітету: Марію Гуляєву, головного спеціаліста відділу фахової освіти, ліцензування і атестації, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА; Петра Фочука, доктора хімічних наук, професора, завідувача кафедри неорганічної хімії ЧНУ ім. Ю.Федьковича, голову журі; Тетяну Курик, головного спеціаліста відділу фахової освіти, ліцензування і атестації, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА; Віталія Чорноуса, кандидата хімічних наук, доцента кафедри медичної та фармацевтичної хімії, завідувача пологовим відділенням ВДНЗ України БДМУ, експерта-консультанта; Поліну Чухненко, методиста НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППОЧО; Марину Семанюк, директора обласного Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей. 
Галина Василівна побажала учасникам максимального комфорту, впевненості у собі, чесного, справедливого оточення та результативності. «У цій залі зібралися цілеспрямовані особистості, які готові до пошуку та відповідальності. Ми очікуємо від вас найкращих результатів, самореалізації, цікавого та креативного підходу до розв’язків завдань», – підкреслила заступник директора Інституту.
Марія Гуляєва, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки передала вітання від директора Департаменту Оксани Палійчук і зауважила: «Переконана, ви доклали дуже багато сил, прагнень та знань для того, аби потрапити на ІІІ етап олімпіади. 
Безперечно, хімія на даний момент дуже важлива і актуальна наука. Це цікава та експериментальна навчальна дисципліна, яка дозволяє творити чудеса. У всіх нас є великі сподівання на те, що ви, вивчаючи хімію, досягнете вагомих результатів, створите нові препарати, зробите так, щоб наш світ став кращим, чистішим, екологічнішим.
Хочу також висловити подяку педагогам і батькам за те, що привили сьогоднішнім учасникам любов до хімії, довели, що наука – це прекрасно і цікаво, що нею потрібно займатися.
Бажаю вам не зупинятися на досягнутому, не боятися труднощів. Адже ви всі молоді і впевнені у собі, ви маєте навчитися переконувати інших у своїй правоті. Старайтеся, експериментуйте, творіть і вивчайте».
Голова журі Петро Фочук під час свого виступу привітав учасників та подякував учителям за підготовку учнів.
«За останні роки стався величезний прогрес у науці. Якби не досягнення хімії, математики, фізики – цього б не було. У вас це все попереду: нові відкриття, експерименти, дослідження. Але для цього необхідно наполегливо працювати як в школі, так і в університеті.
Бажаю вам сьогодні успіху! Хочу щоб ваша боротьба була чесною, не було ніяких непорозумінь, а оргкомітет і члени журі, у свою чергу, зроблять все для цього можливе».
Детальний інструктаж учасникам олімпіади провела Поліна Чухненко, методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППО ЧО.
«Хіміками бути престижно! Повірте, все у ваших руках. Сьогодні ви знаходитися у рівних умовах, а завтра вже буде складніше тому, що сьогодні хтось вирветься вперед. 
Особливість олімпіади з хімії в тому, що вона проходитиме у два тури: сьогодні – теоретичний тур; завтра – практичний (експериментальний), який проходитиме на хімічному факультеті ЧНУ ім. Юрія Федьковича.
Ви повинні розуміти, що олімпіада – це дуже відповідально. Не підведіть своїх вчителів, дотримуйтесь усіх правил і будьте зібраними», – підкреслила Поліна Сергіївна.
У ході відкриття І туру ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії також виступив експерт-консультант Віталій Чорноус, який повідомив учасникам про те, що при виникненні запитань щодо конкурсних завдань вони можуть звертатися по допомогу.
Марина Семанюк, директор Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей зазначила, що адміністрація закладу зробила усе можливе для того, щоб олімпіада відбулася на високому рівні і учням було комфортно працювати.
Сьогодні за звання найкращих хіміків борються 70 учнів із загальноосвітніх навчальних закладів області. 
Варто нагадати, що із попередніми результатами можна буде ознайомитися на сайтах Департаменту освіти і науки та Інституту післядипломної педагогічної освіти після 15 години. 

Бути хіміком – престижно!

 

 

 

 

 

 

 

Бути хіміком – престижно!

 

 

 

 

Бути хіміком – престижно!

 

Бути хіміком – престижно!

 

Бути хіміком – престижно!

 

Бути хіміком – престижно!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бути хіміком – престижно!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (52)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше