» » » Перебування директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації у Сокирянському районі
Інформація
  • Переглядів: 1032
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-02-2016, 10:21
26-02-2016, 10:21

Перебування директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації у Сокирянському районі

Категорія: Новини / Слайдер

25 лютого 2016 року директор Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Палійчук Оксана Михайлівна перебувала з робочим візитом у Сокирянському районі. 
Під  час  робочого  візиту  Оксана  Михайлівна  зустрілася  з   головою  районної ради В. В. Козаком, т. в. о. голови районної  державної  адміністрації  П.  П.  Бескупським,  керівником  апарату  районної  державної  адміністрації А.М.Серебрянською, начальником управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Г. І. Рябко, головою ОТГ В. В. Романенком, працівниками управління освіти, молоді та спорту РДА та ОТГ, керівниками загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів, РЦТДЮ та КДЮСШ. 
На зустрічі піднімалися ключові питання функціонування закладів освіти в об’єднаній територіальній громаді. У  ході розмови обговорено питання щодо внесення змін до статутів навчальних закладів та їх реєстрації, призначення керівників навчальних закладів ОТГ, виплати заробітної плати працівникам, організації харчування учнів у ЗНЗ та ДНЗ, підвезення школярів до навчальних закладів.   На обговоренні акцентувалась увага на забезпеченні соціального захисту усіх учасників навчально-виховного процесу та врегулювання трудових відносин, атестації педагогічних працівників, замовлення документів про освіту та атестацію навчальних закладів ОТГ. Також Оксана Михайлівна відвідала Коболчинську ЗОШ І-ІІІ ст., де поспілкувалася з учнями, педагогами, батьківським комітетом закладу.
Під час діалогу з освітянами району директор Департаменту освіти і науки  нагородила керівників окремих закладів освіти почесними  подяками за зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів та надання освітніх послуг. 
На завершення керівники закладів освіти мали можливість задати питання очільнику освіти Буковинського краю, які їх хвилюють.  Оксана Михайлівна дала вичерпні відповіді на всі питання та побажала плідної співпраці. 
Зустріч з освітянами краю пройшла у  руслі  конструктивного та змістовного діалогу, у ході якого було обговорено альтернативні рішення для покращення роботи освітньої галузі району.
 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 


 


 

 


 


  


 


 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше