» » » Проведено інструктаж із здійснення експертизи електронних версій проектів підручників
Інформація
  • Переглядів: 630
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-02-2016, 16:38
25-02-2016, 16:38

Проведено інструктаж із здійснення експертизи електронних версій проектів підручників

Категорія: Навігація / Новини


Сьогодні, 25 лютого, на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області проведено інструктаж експертів щодо здійснення експертизи проектів електронних версій підручників для учнів 8-их класів загальноосвітніх навчальних закладів.
В інструктажі взяли участь: Г.І.Білянін, директор ІППОЧО; Т.С.Богачик, заступник директора ІППОЧО; П.С.Чухненко, методист НМЦ ПМД ІППОЧО, відповідальна від регіону за проведення інструктажу; методисти ІППОЧО; методисти РМК/ММК, наукові та науково-педагогічні працівники вузів; вчителі Чернівецької області.
Г.І. Білянін запросив усіх до творчої, плідної праці та зазначив: «Робота дуже серйозна тому, що мова йде, в першу чергу, про учнів. Давайте будемо любити дітей і під час експертизи зробимо об’єктивну оцінку електронних версій проектів підручників».
Т.С.Богачик закликала розпочати роботу з повною віддачею відповідно до професійної майстерності: «Від того, як ми проаналізуємо той продукт, який пропонується нам, буде залежати доля навчального процесу у 8-их класах. Безперечно, ми маємо досить об’єктивно до цього поставитися. Проаналізувати, не дивлячись на прізвища авторів, відповідно до програми та вікових особливостей учнів, адже вас обрали як кращих із кращих експертів у кожній навчальній дисципліні».
П.С.Чухненко, методист ІППОЧО провела для присутніх детальний інструктаж по експертизі проектів електронних версій підручників, узагальнивши виступи установчої наради «Науково-методичні засади створення сучасного підручника» (9-11 лютого. м. Київ).
Поліна Сергіївна ознайомила експертів із планом роботи та звернула увагу на тому, що учні 8-их класів навчатимуться за новими навчальними програмами і підручниками.
Аудиторія ознайомилася із нормативно-прововою базою конкурсного відбору підручників зокрема: Наказами Міністерства освіти і науки України №78, №127; Положенням про Конкурсний відбір проектів підручників для учнів ЗНЗ; новою редакцією Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти тощо. Усі документи можна знайти на сайті Міністерства освіти і науки України (http://www.mon.gov.ua) у розділі: Діяльність – Освіта – загальна-середня – Конкурс підручників 2016.
П.С.Чухненко детально пояснила, як працювати із Репозитарієм цифрового навчального контенту. (ua.lokando.com)
Експертиза електронних версій підручників, поданих на конкурс триватиме із 9 по 22 березня 2016 року.
Детальна інформація щодо підготовки експертних висновків додається.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Червень 2020 (8)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше