» » » Англомовний вебінар «Партнерство та міжнародні відносини в діяльності учнівського самоврядування»
Інформація
  • Переглядів: 813
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-02-2016, 16:14
24-02-2016, 16:14

Англомовний вебінар «Партнерство та міжнародні відносини в діяльності учнівського самоврядування»

Категорія: Новини / Рік англійської мови в Україні


У рамках Року англійської мови в Україні, лідери обласної ради дітей Чернівеччини зініціювали проведення англомовного вебінару «Партнерство та міжнародні відносини в діяльності учнівського самоврядування», що відбувся 24 лютого 2016 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
У роботі вебінару взяли участь понад 200 лідерів учнівського самоврядування області.
У студії учасниками були лідери гімназії №7 (Софія Петрюк, Катерина Сєргєєва, Тарас Петрюк, Наталія Тюх, Аліса Савіцька та Олена Гакман); гімназії №4 (Аміна Філіпчук, Діана Осадчук); Чернівецької СШ ОРТ №41 (Давид Житар, Максим Куриш); Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей (Каріна Мінтенко, Дмитро Мартинюк); представник обласної організації «Буковинські гайди» Римма Бучок.
Варто відзначити, що модератором вебінару була Софія Петрюк, учениця 10-го класу гімназії №7 м.Чернівці. 
Порядок денний вебінару передбачав обмін досвідом з питань партнерства та міжнародних відносин між районними/міськими радами учнівського самоврядування та проведення обласного флешмобу «Наближаємо мир!».
У ході виступів лідери англійською мовою розповідали про захоплюючі міжнародні проекти, міжнародні конкурси, партнерську діяльність, співпрацю з волонтерами Корпусу Миру США в Україні, поїздки до Польщі, Румунії, участь у міжнародних таборах тощо. Всі виступи будуть опубліковані на шпальтах інформаційно-методичної газети «Освіта Буковини». 
По завершенні виступів відбувся флешмоб. До нього учасники готувались заздалегідь: виготовляли ліхтарики Миру, які будуть надіслані нашим захисникам на Схід. Лідери зазначили, що всі вони важко переживають те, що відбувається зараз в Україні. Коли біль одного стає болем кожного – тільки так можна подолати всі труднощі. Лідери області  мріють, щоб на нашій землі припинилася війна. Адже так просто зрозуміти одну річ: війна ніколи не наближає мир. Але якщо ми дуже хочемо миру, то вже припинятимемо війну. Під мелодійну пісню в усіх студіях учасники запалювали ліхтарики Миру.
 

 

 

 


 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше